Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek után még tekintsem a...

Ezek után még tekintsem a legjobb barátnőmnek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Barátnőm megismerkedett egy fiúval 2 hónapja.

Nemsokkal utána a srác annyira magába bolondította,hogy képes volt neki több száz ezer forintot kölcsön adni.

A kapcsoltuk azóta is tart,már ha ezt annak lehet nevezni.A lényeg hogy ilyeneket igér neki a srác,hogy az anyjáék vesznek nekik egy házat és akkor együtt lehetnek,aztán mégsem vesznek hanem a meghalt nagymamája házába beköltözhetnek,de csak úgy ha a fél házat a srác,fél házat pedig a barátnőm nevére iratják és ehhez a srác anyja ragaszkodik.Kérdem én melyik anya ragaszkodik ahhoz hogy a fia vagyonát egy 2 hónapos kapcsolatból ismert nőre irassa?

A pénznek amit a srácnak adott azóta sincs semminyoma.Mert mikor arra kerül a sor hogy vissza kellene adni akkor mindig történik a sráccal valami sajnálatos dolog..egyszer félre utalta,egyszer ki kellett mennie hirtelen angliába és nem volt ideje elutalni,aztán most is kint van és feltörték a kocsiját és szegénynek ellopták a cuccait.


A lényeg hogy amióta ezzel a sráccal van a barátnőm azóta nekem csak hazudik és azt hiszi hülye vagyok és nem jövök rá.Hiába próbálom neki mondani hogy gondolkodjon már el,ez a srác csak a pénzért van vele..Azt mondja hogy elhiszi nekem,mégis inkább hazudik hogy ne mondjam neki megint hogy biztos átveri.De elég régóta a legjobb barátnőm és nem szeretném ha pofára esne,márpedig fog,mert egyértelmű hogy ennek a gyereknek csak pénz kellett.Most is hogy kint ellopták állítólag a gyerek mindenét kért 200 ezer forintot a barátnőmtől hogy haza tudjanak jönni.Erre a csaj képes volt zaciba adni az aranyait hogy kiküldje a gyereknek.mert ugye a bankkártyája az egyetlen ami a srácnak megmaradt..

Ugye ezt ti sem hinnétek már el??

Tudom hogy az ő dolga és az ő pénze,azt csinál vele amit akar,de szinte már már úgy vagyunk mintha a nővérem lenne.

Nekem van egy 3 éves lányom és most várjuk a 2. babát,ő a lányom keresztanyja és sokat van nálunk..Féltem nagyon..


Nem vagyunk már tinik,én 26 éves vagyok ő 28 éves.


Bocs hogy hosszú lett,de nem tudom mit tegyek..


2011. szept. 29. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen helyzetekbe legyel baratno es allj ki az igazad mellett!!! En legalabbis ezt varnam el a barataimtol...

(Persze majd kesobb fog radobbeni, de akkor sem akkora anyagi veszteseggel, mint Nelkuled.)

2011. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos dolog, ami a barátnőddel történt, de nem tudsz vele mit tenni. Vannak olyan emberek (mint például a barátnőd is) akiket nagyon könnyű manipulálni, csak meg kell találni azt a bizonyos utat, amit a srác meg is talált.

Nem írom, hogy próbálj meg vele beszélgetni, hiszen írtad, hogy ez már megtörtént. Egy idő után talán elfogy majd a pénze és ha a srác is látja, hogy kiapadt a kút, akkor úgyis lelép. Ez nagyon rossz időszak lesz a barátnőd életében, de akkor ott leszel Te... :)

2011. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán még annyi van, hogy ha lesz egy csöpp esze barátnődnek, akkor nem várja meg, míg legatyásodik teljesen, hanem megtanul NEM-et mondani.
2011. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De már ott tart hogy az ékszereit is beadta a zaciba..

Dolgozik,de az a 63 ezer forint amit keres sokszor semmire sem elég.Már tartozik a nagyanyjának 450ezerrel,az apukájának 150ezerrel és már otthonról is lassan kidobják a sok hazudozás miatt..

Eddig találkoztam 7x,de a puszin kívül még semmi nem volt köztük.Legalábbis nekem ezt mondja.


Meg hát azért fáj egy kicsit,hogy ennyi év barátságot képes ennyi hazugsággal felrúgni egy 2 hónapos kapcsolat miatt és egy ilyen pasi miatt.Inkább nekem hazudik,minthogy végre elé állna és megkérdezni hogy hülyének nézi vagy mi van,hol a pénze..

Mert ez egyértelmű hogy hülyének nézi és ő meg kis naiv hagyja magát..

2011. szept. 29. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, úgysem tudsz most neki segíteni. Ha tönkre ment, és a srác lelépett, majd segítesz neki lelkileg talpra állni. Pénzt eszedbe ne jusson neki adni, sem most sem később!
2011. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!