Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyerekkorodban volt valamilyen...

Gyerekkorodban volt valamilyen tapasztalatod szexuális zaklatással? Kihatással volt a későbbi életedre?

Figyelt kérdés
Ne írjatok hazugságokat, pls!
2011. máj. 1. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Igen.

Igen, sokáig menekültem a "direkt" udvarlástól, mert undorodtam a férfiaktól. A barátságomat is úgy kellett mindig "kiudvarolni" még a lányoknak is. Csak most, 30 éves korom után oldódom könnyebben.

2011. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.
2011. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Félénkebb lettem a fiúkkal, bár javult a helyzet de nem teljesen. Továbbá az olyanokhoz kezdtem el vonzódni, akik régen zaklattak.

2011. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyenben részem, és még most is megakadályoz abban, hogy normális kapcsolatom legyen. Eddig 2 kapcsolatom volt. Az első 9 hónapig tartott (azért mentünk szét, mert a srác túl ragaszkodó volt és siettette a dolgokat), a másik közel 3 évig (se veled, se nélküled).
2011. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem mindig minden vén perverz pedofil megtalált, de különösebb balhé soha nem lett, mert el sem jutottak odáig, hogy bármi is történt volna.


Az első esetnél kb. 6 éves lehettem, amikor odajött hozzám egy "bácsi", és megpróbált magával csalogatni, majd amikor nem álltam kötélnek elrabolni, de sajnos olyan részeg volt szegény, hogy a saját lábán nem tudott megállni.


A második az volt, amikor ismét egy aranyos bácsika megállított, hogy "hány óra van", aztán valahogy a végén már azt is megengedtem neki, hogy megpusziljon (ne kérdezzétek miért, de valahogy csak egy barátságos nagypapának jött le nekem, aki rám, mint unokájára tekint, és egy kósza pillanatig azt is hittem, hogy rokon). De amikor fel akart magához hívni, akkor annyira kiröhögtem, hogy inkább hagyta az egész dolgot a fenébe.


Később még volt egy szerencsétlen, aki bepróbálkozott, de őt simán lepattintottam.


Az meg alap, hogy minden tahó kifütyült az utcán, meg csipkedte a fenekemet stb. Undorítón egy népség.


Ja, semmi hatással nem lett rám ez az egész, de hát komolyabb dolog soha sem történt...

2011. máj. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!