Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, miért...

Nincsenek barátaim, miért érzem úgy, hogy nem is kellenek?

Figyelt kérdés
Ahogy elballagtam nyolcadikból, mindenkivel megszakadt a kapcsolatom, de olyan durván, hogy ballagás után senkivel se beszéltem egy szót se.(Sok barátom volt, az egész osztály "egyben" volt)Most elköltöztünk,jó a suli, vannak "haverjaim", jóban vagyok szinte mindenkivel, de eszembe se jutna, hogy sulin kívül beszélgessek velük vagy mozi stb.. 4 körül hazaérek, alszok,TV-zek,tanulok, vége is a napnak. Csak nekem van olyan érzésem, hogy most nincs időm/nem "kellenek" barátok? 16/F
2011. máj. 1. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátok azoknak vannak kitalálva, akik nem tudják önmagukat elviselni.
2011. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó csak majd nehogy azt vedd észre, hogy senki nem hív sehová, meg Te se tudsz elmenni xy helyre, mert nincs kivel.

Jó az,ha vannak barátaid hidd el.

2011. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hívni hívnak, nagyon néha megyek is, ha én hívnám őket, akkor ők is jönnének.
2011. máj. 1. 20:24
 4/4 anonim válasza:
Suliban mindenkivel jóban vagy, de igaz barátod nincs... Talán próbálj meg valakivel (1 emberrel) beszélgetni a kedvenc témájáról, vagy ilyesmi
2011. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!