Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már, hogy a szülinapodon...

Volt már, hogy a szülinapodon szomorú voltál, esetleg sírtál is?

Figyelt kérdés

Igazából azért érdekelne, mert ugyebár azt mondják, hogy pl. amilyen vkinek az újév napja, olyan lesz az egész év...én olvastam vhol, hogy mindenkinek a szülinapján kezdődik az új éve...na most, ha pl. vki sír, szomorú a szülinapján, akkor az egész évére ez hatással lehet? Van-e vkinek ezzel tapasztalata?Érdekelne továbbá az is, hogy ha volt ilyen szülinapotok, hanyadik volt az.

Lehet buta kérdés, de ide írtam a kérdésemet, mert itt úgy látom, több komoly választ várhatok:)

Köszönöm:)


2011. máj. 1. 22:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszönöm! Azóta már próbálok együtt élni a hiánnyal, de rossz...

2012. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

gondolom:( de úgy gondolj rá, h ő ott van veled, még ha nem is látod:) addig mindig veled lesz, amíg gondolsz rá:)

remélem vannak emberek, barátok, barátnő akik segítenek az űrt betölteni, amennyire csak lehet...ha mégsem nekem bármikor írhatsz, ha magányos vagy:) tudom nem olyan sokat tudnék segíteni, de hátha valamennyit mégis:) de azért remélem sok jó barátod van:)

2012. máj. 30. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!