Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már, hogy a szülinapodon...

Volt már, hogy a szülinapodon szomorú voltál, esetleg sírtál is?

Figyelt kérdés

Igazából azért érdekelne, mert ugyebár azt mondják, hogy pl. amilyen vkinek az újév napja, olyan lesz az egész év...én olvastam vhol, hogy mindenkinek a szülinapján kezdődik az új éve...na most, ha pl. vki sír, szomorú a szülinapján, akkor az egész évére ez hatással lehet? Van-e vkinek ezzel tapasztalata?Érdekelne továbbá az is, hogy ha volt ilyen szülinapotok, hanyadik volt az.

Lehet buta kérdés, de ide írtam a kérdésemet, mert itt úgy látom, több komoly választ várhatok:)

Köszönöm:)


2011. máj. 1. 22:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%
Igen ! 18. szülinapomra nem kaptam meg a Rolls Royceomat, hanem csak egy sza*ros Lamborghinit :(
2011. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj erre, mert akkor csak a rosszat fogod észrevenni. Mondok példát. Oké, most szomorú voltál. Holnap lekésed a buszt. Bosszankodni fogsz, és azt fogod mondani: na ugye, megmondtam, rossz lesz ez az év. Holnapután simán eléred. Nem leszel érte hálás, és nem fogod megjegyezni! De ha utána megint lekésed, azt fogod mondani: hát, nem hiszem el, már másodszorra késem le a héten a buszt!


Persze, a buszlekésés pici dolog, de egy picivel akartam érzékeltetni, hogy is működik ez, hogy csak azt vesszük észre, amit akarunk.


Ez olyan, mint a horoszkóp, vagy a jóslás. A végére csak arra emlékszünk, ami bejött. Például a barátnőm munkanélküli volt hónapokig, elment jósnőhöz, aki azt mondta neki, lesz majd munkája. Nagy kaland, egyszer mindenkinek lesz. De aztán pontosított: egy német multicégnél fog dolgozni ott helyben, ahol lakik. (Külön téma, hogy látja ezt egy magyar kártyából, de mindegy, nem ide tartozik.) Na, a barátnőmnek tényleg lett munkája, 60 km-rel arrébb egy állami cégnél. És ő mindenkinek híreszteli, hogy a jósnő állítása mennyire bejött, hogy szinte hihetetlen, hogy ezt így látta, hogy lesz munkája, és hogy húúúú, meg háááá. Ez egy remek példája annak, hogy az ember csak azt jegyzi meg, ami bejött, és nem látja a többi dolgot...


Lásd meg a szépet, és jót, és rájössz, hogy egy szomorú szülinap csak egy szomorú szülinap, semmi több!

2011. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

köszönöm az újabb kedves válaszokat!

lehet, hogy valóban nem kellene ennyire belemélyednem ebbe a témába, mert akkor mindig erre gondolok majd:D

2011. máj. 1. 23:24
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Most leszek május 10-én 20 éves.

Az elozo 6szulinapom depiben telt el.Alapjáraton totálisan pozitív vagyok,de mikor eljon a szulinapom,akkor mindig elojon a mult.Volt egy 4éves kapcsoltom,nah a párom 5évig elb@szta a szulinapjaim.Volt ugy,hogy másfél liter vorosbort ontott a fejemre,míg én tiszta fehérben voltam,kivasalt szoke hajjal... :S

Nah be is telt a pohár...Bár azt szeretjuk mindig,aki bánt minket,nekem o volt a NAGY O-m.Bár ilyenkor jogosan kérdeznétek,hogy ha vki 4évig elcseszi a szulinapom,miért is szeretem ot,dehát ha én ezt tudnám?!?!Talán ezt hívják SZERELEMNEK..........

2éve már nem vagyunk 1utt.A tavalyi szulinapom reggeltol estélig végigordítottam,míg kaptam minimum 50jokívánságos sms-t.De azokat el sem olvastam,csak ledobtam a telefonom,ha jelzett.

9nap mulva,mikor betoltom a 20-at,már valoszínuleg a korházban fogok fekudni,mert kisbabám lesz,és akkora vagyok kiírva vele. :) Lehet utolagosan megkapom az 5évi szulinapi ajándékomat.Szoval remélem ez a pechszéria idén már nem folytatodik.

Udv.:Bia :)

2011. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
jajj de aranyos:) gratulálok a kicsihez:) minden jót és remélem, hogy minden oké lesz:)
2011. máj. 1. 23:42
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Koszi szépen. :)

én is nagyon remélem,hogy minden rendben lesz,már alig bírok ulni a seggemen,most is csak nyogok meg vágom az arcokat,már annyira a végén vagyok. :S

Cukkoltam a mostani párom,hogy vmi nagy és utos ajándékot szeretnék a 20.szulinapomra.Mikor kiderult,hogy terhes vagyok,és ráadásul a szulinapomra vagyok kiírva,kinevetett,mosolyogva rámnézett és ezt mondta:

,,Szivem,ez az ajándék megteszi?!,,

2011. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ez annyira cuki:) örülök, hogy ilyen szép ajándékot kapsz:) majd eltelik ez a pár nap és biztosan a legszebb dolgok lesznek veled, vagyis veletek:)
2011. máj. 1. 23:55
 18/22 anonim ***** válasza:

Nekem ma van a 20. születésnapom.


...és szomorú vagyok. Azt is bevallom, hogy sírtam is ma... de azért, mert ez az első olyan születésnapom, amit Anyu nélkül kell töltenem, ugyanis 3 hónapja meghalt.


Rossz ez a nap:/

2011. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
ne haragudj, h csak most írok...nagyon sajnálom...:( remélem azóta már nem vagy annyira szomorú...
2012. máj. 29. 23:12
 20/22 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat:)
2012. máj. 29. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!