Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is furcsa, hogy...

Szerintetek is furcsa, hogy frissen várandós leányzó nem a gyermeke apjával, vagy bizalmas barátnőjével, hanem egy akárhányadik kollégiumi (fiú) szomszédjával akar beszélgetni a kialakult helyzetről?

Figyelt kérdés

Délelőtt elég szokatlan módon, a legnagyobb melóban fölhív a párom, hogy képzeljem mi történt, a csoporttársője most konstatálta, hogy gyereket vár. Mindketten ugyanabban a koleszban laknak, és most írja a párom MSN-en, hogy átmenne a lányhoz beszélgetni, mert erre kérte, és nagyon kivan (én nem lakom abban a koleszban). A lánynak állítólag van egy barátja, és védekeztek is, csak valahogy becsúszott egy nem kívánt gyerek.


A jelek szerint a párom volt az első, akivel a lányzó ezt a hírt közölte, és most is vele szeretné megvitatni, mi tévő legyen, vagy csak sírni egyet a vállán, nem tudom. Nekem furcsa egy kicsit, hogy miért nem a gyereke apjával beszélget, vagy esetleg egy bizalmas barátnővel? Abban biztos vagyok, hogy nem a párom a gyerek apja, tökéletesen megbízom benne.


Ötletek, vélemények?


2011. máj. 4. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát, furcsa, de előzetesen kombinálni bármit is nagyon veszélyes. Magadnak ártasz vele, próbáld ne túlreagálni, csak nyitva tartani a szemed. Előre kár aggódni.


Egyébként a mindennapi életben barátok? Ismered a lányt? Hallottál már róla? Máskor is együtt dumáltak meg dolgokat?

2011. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

??? nem értem miért kéne ötletelni.

kibeszéli magát egy barátjával.ennyi.

Ha te már ennyitől is elkezdesz kombinálni,akkor nehéz párkapcsolatod, házasságod lesz.

2011. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elmesélek egy történetet:

Egyik ismerősömet (fiú) megkérte egy lány, hogy aludjon már vele mert most nincs senki az albérletben és ő ott fél egyedül. De majd jön hajnalban a barátja, akkor majd elmehet... Na most ez mi?

Mert akkor vagy egy ágyban alszanak (földre csak nem fekteti) és akkor baromi ciki mikor hazaér a srác. Vagy pedig másik szobában alszik és akkor ugyanott vannak, hogy fél a csaj a sötétben egyedül...


Vannak ilyen emberek. Nem értem én sem, de várom az ötleteket.

2011. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

20:19

Miért ne aludhatna a földön? Nem harap.

2011. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a párja még nem akart gyereket, ezért fél közölni vele, és a párodtól várja, hátha tud neki ahhoz ötleteket adni, hogyan lehet ezt problémamentesen a pasijának beadni.
2011. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nos, én is egyetemista vagyok, és tudom magamról, hogy nagyon kiborulnék, ha becsúszna egy gyerek védekezés mellett. Én is kisírnám magam egy barát vállán, és én is egy koleszos fiú személyében találtam meg ezt a barátot. Nincs köztünk semmi, neki barátnője van, nekem is párom, de tudom, hogy rá számíthatok.


De a barátomnak alig merném elmondani...


Úgyhogy nincs ebben semmi furcsa, barátok.

2011. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék, de így, hogy nem én vagyok abban a helyzetben reálisan látom a dolgokat, és van olyan helyzet, amikor elfogadhatónak tartom, hogy vele beszélje meg a dolgokat.
2011. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

vannak lányok (mint pl én) akik nem képesek nőkben bízni...engem egyszerűen taszítanak,nem hogy még a saját problémáimat velük beszéljem meg...ennél még egy idegen srác is mérföldekkel jobb...mi semmit nem akarunk a srácoktól,csupán barátkozunk...nekem is van több barátom,akikkel egy ágyban alszom(még csak véletlenül sem meztelenül) és mégis csak barátok vagyunk...számunkra ebben semmi különös nincs,és furának tartjuk,hogy vannak,akik ezen megállnak...a terhes csaj valszeg ki volt borulva és a barátodat találta meg elsőnek...(a kisebb % esély arra van h apát keres a gyerekének és egy hatalmas rib*nc)

ezt azért írtam le,mert mi ilyenek vagyunk és teljesen természetesnek fogjuk fel egy srác és egy lány barátságát...DE: vannak a sunyi sz*rházi kis rib*ncok,akik alattomosan félős törékeny kislánynak állítják be magukat és a segítőkész srác egyszer csak azon kapja magát h a csaj alatt fekszik...ez a másik verzió...

2011. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:25


Mert miért kéne a kemény földön aludnia csak azért mert a kiscsajnak éppen feltűnési viszketegsége van?

2011. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20:42

Nem tudom, én nem fektetem az ágyamba a haverjaim, a barátaim, csak a kedvesemmel alszom egy ágyban. A földön is lehet aludni.

2011. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!