Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová lettek a férfiak? Mindenk...

Hová lettek a férfiak? Mindenki metroszexuális, meg divatmajom. Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
2 végletet látok. az egyik testresimuló farmert húz mint a nők, kint van az alsógatyája, hatalmas napszemüveg, festett tükéletes kivasalt/borzolt haj. néha szoliba is mennek, meg alapozót kennek magukra. rózsaszín pólóról ne is beszéljünk. a másik végletet alkotják az igénytelenek. összességében a viselkedésükre se tudom azt mondani, hogy férfias. bunkó, pletykálkodó, nyávogó majmok lettek. tudom ez az egész azért általánosítás, de budapesten csak ezt látni a fiatalok körében. merthogy róluk beszélek. teljesen el fognak tűnni a férfiak? amúgy az igazi nők is eltűntek. férfiak nélkül nincsenek nők - és fordítva. nekem nagyon nem tetszik ez a divat... 21/L
2011. máj. 5. 23:20
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
52%

Csak a korrektség kedvéért, már a kérdésedben IS "bunkózol".

Miféle párbeszédre számítottál így?

2011. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
"tudom ez az egész azért általánosítás" ezt írtam. azaz, akinek nem inge ne vegye magára. semmi bunkóságot nem írtam.
2011. máj. 6. 13:45
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

Már fiatal korban elkapkodják a jó srácokat és kézről kézre adják, szóval csak ismeretség alapján juthatsz ilyenhez. A naptól is óvják őket.


Egyébként kihagytad azokat akik naponta mennek bádizni és bronzszínűre szoliztatják magukat. Talán ezeket preferálod? Mert én nagyon sok ilyet tudok.

2011. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

12:26-osnak teljesen igaza van, kivéve a bevezetőjét.

A kérdező ugyanis leírta, hogy mit lát = külsőleg, megjelenésben, majd a definíciójában csupa-csupa belső tulajdonsággal határozta meg a férfit. Hát köszi, a nők jelentős része ugyanígy gondolja szerintem, ugyanezt a típust keresi :-) De hol az összefüggés a lovagiasság, védelmezés, stb. és az öltözködés között? Az intelligencia feltétlenül együtt jár a jó ízléssel? Mi az, hogy ízléses öltözet?

Különbözőek vagyunk, én inkább az elfogadás gyakorlását javasolnám. Attól még, hogy valaki nem olyan és nem úgy gondolkodik, nem a nekünk tetsző módon öltözködik mint mi, lehet kedves, értelmes, lovagias, értékeket teremtő, stb. személy.

A kérdező hozzáállásával csak azt nevelhetjük bele a fiatalokba, hogy meg se próbáljanak mássá, kiemelkedővé, feltűnővé, uram bocsá' egyénivé válni, hanem szépen simuljanak bele a langymeleg átlagba, mert ott biztonságos. Ezt teszik ezek a fiúk is, egyenruhát húznak, s sajnos jelenleg ez az egyenruha-kínálat van.


Ja, a legszebb az egészben, hogy az egyenruhát a "légy egyéniség" szlogennel szuggerálják a megfelelni vágyó derék fogyasztóba.

2011. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

"Egyébként kihagytad azokat akik naponta mennek bádizni és bronzszínűre szoliztatják magukat. Talán ezeket preferálod? Mert én nagyon sok ilyet tudok."

Nem preferálom őket, tényleg csak kifelejtettem :)


A 14:04-es válasza nagyon tetszett, mert pártatlanságot láttam benne, és értelmesen érvelt, nem pedig támadozott ( ezt a bunkóknak üzenem megint csak)

2011. máj. 6. 14:24
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

Ennél a kérdésnél is bebizonyosodott, hogy itt mindenki tökéletes és mindenkinek a normális kell. Igaz, hogy én olyan külső jegyekkel rendelkeztem, mint az itteni ideális férfi, de ennek az volt az eredménye, hogy szó szerint leköpdöstek az utcán, mert nem vagyok normális.

Azóta nem érdekel, hogy mit gondol a csőcselék, nem vagyok hajlandó követni az itteni intelmeket.

2011. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

14:04 megmondta a lényeget. Leírtad, hogy mi a rossz, ez csupa külsőség, rózsaszín póló. Aztán hogy mit vársz el, csupa belső tulajdonság, okos, udvarias.

Az én párom igazi férfi. Pedig nem átall rózsaszín pólót felvenni, rendszeresen kiszedi azt a két szálat a szemöldökéből, ami kiáll, és ha akkor jön ki egy pattanása, amikor meg kell jelennünk valahol, akkor le kell kennem neki korrektorral. Amikor megismertem, elképedtem, micsoda bájgúnár.

De átlag hetente virággal állít haza, ért a kőművesmunkáktól kezdve a villanyszerelésig mindenhez, és kiforrott világnézete van.

A két általad leírt dolog ugyanis nem zárja ki egymást.

Ha nem csak a külsőségekre figyelnél, akkor te is észrevennéd.

2011. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:
hát nem hittem, hogy ezzel a kérdéssel ilyen vegyes érzelmeket váltok ki. köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 7. 15:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!