Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová lettek a férfiak? Mindenk...

Hová lettek a férfiak? Mindenki metroszexuális, meg divatmajom. Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
2 végletet látok. az egyik testresimuló farmert húz mint a nők, kint van az alsógatyája, hatalmas napszemüveg, festett tükéletes kivasalt/borzolt haj. néha szoliba is mennek, meg alapozót kennek magukra. rózsaszín pólóról ne is beszéljünk. a másik végletet alkotják az igénytelenek. összességében a viselkedésükre se tudom azt mondani, hogy férfias. bunkó, pletykálkodó, nyávogó majmok lettek. tudom ez az egész azért általánosítás, de budapesten csak ezt látni a fiatalok körében. merthogy róluk beszélek. teljesen el fognak tűnni a férfiak? amúgy az igazi nők is eltűntek. férfiak nélkül nincsenek nők - és fordítva. nekem nagyon nem tetszik ez a divat... 21/L
2011. máj. 5. 23:20
1 2 3 4 5 6
 21/58 Bretso ***** válasza:
54%
A normális férfiak az intelligens nőket keresik, na ezért nem ismerkednek veled. Vagy az is lehet, hogy vak vagy? De nem, maradok az elsőnél, szimplán csak hülye.
2011. máj. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
hát a definíció.. egy férfi ne nyavajogjon, ne fecsegjen, pletykáljon, ne legyen piperkőc, egy férfi szerintem okos, udvarias, lovagias, tisztelettel nézünk rá, nem hazudik soha, becsületes, kiáll a gyengébbekért a kell, nem ilyed meg a saját árnyékától, elvei vannak. nem azt mondom, hogy minden ilyen tulajdonsága meglegyen. ezeket csak felsoroltam. amúgy ha valaki ilyen, mindegy hogy néz ki, de az is tuti hogy ha valaki ilyen azt nem tévesztem össze egy homóval
2011. máj. 6. 00:37
 23/58 A kérdező kommentje:
miből szűrted le az intelligenciámat kedves utolsó?
2011. máj. 6. 00:39
 24/58 A kérdező kommentje:
amúgy arról szó nem volt hogy nem ismerkednek velem, a téma hogy nem látok ilyet. mosd ki a csipát a szemedből
2011. máj. 6. 00:40
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk teljesen megértelek kérdező de hát erre van igény.. Amúgy a legdurvább, hogy "férfi" létemre a csajok jönnek oda a szórakozóhelyen, de olyan elszántsággal, hogy félelmetes. 3-4 éve ez tényleg elképzelhetetlen volt..


[link]

2011. máj. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

Nem vagyok divat majom, és metroszexuális sem.

21 leszek/F

2011. máj. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
hát egyet értek az agyiszintes cikkel. és tényleg durva, hogy a lányok szólítanak le ...:S na ezekre mondom azt, hogy mi lesz így?
2011. máj. 6. 00:55
 28/58 anonim ***** válasza:
Az én férjem igazi férfi (26 éves) és büszke vagyok rá :) 24L
2011. máj. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:

"Ott ahol az igazi nők"


Miért van az, hogy ma a lányok olyanok, mint a deszkák. Nincs mellük. A másik véglet, amikor olyan dagadtak, hogy gravitációs vonzásuk van.

2011. máj. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
49%

Én vagyok az ellenpélda. Igaz, hogy már 39 vagyok, de tinikoromtól hasonló a stílusom.


Bőr félcipő vagy sportcipő.

Farmernadrág, ami jó szabású. Nem lóg ki az alsóm és nem nyomja ki a tököm. Ha nem farmer, akkor vászon vagy néha szövet, de jó szabásúak.

Fölül: ing vagy galléros (Lacoste-jellegű) póló. Sőt azt favorizálom leginkább, az ingnyak jellegű pólókat.

Van márkás napszemüvegem is (Porsche Design), de jól áll, semmi feltűnősködő nincs benne.

És nem vagyok sem igénytelen, sem olyan "cicafiús".

Ami nálam kizárt: buzzipapucs, szandál, térd alá érő bermuda, hasitasi, rózsaszín póló, vállon átvetett oldaltáska, városban rövidnagdrág, titokzokni, atlétatrikó.

Na ezeket még ha fizetnének, sem venném fel.

2011. máj. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!