Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha dolgozni szeretn...

Mit tegyek ha dolgozni szeretnék, de nem szeretek közösségben dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy ha elmegyek egy munkahelyre,akkor félek a kollégáktól és a főnöktől.Félek hogy mit gondolnak rólam és úgy érzem hogy nem azért vagyok ott hogy beszélgessek és ismerkedjek velük vagy "jópofizzak" hanem azért hogy dolgozzak.Folyton megfelelni vágyásom van de nincs bennem az hogy új kollégák,meg akarom ismerni őket azért hogy "teljen az idő".Próbáltam már de mindig kibeszéltek és nem nyitottak felém.Sokat csalódtam az emberekben és nem szeretek idegenek felé közeledni.A hozzám közeli emberekkel jól elvagyok.Milyen munkát kéne végeznem ilyen esetben?Mi a baj velem?
2011. máj. 8. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az vigasztal, hogy nem vagy egyedül?Én utálok kollektívában dolgozni!
2011. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

...Na, most már van időm kicsit bővebben válaszolni.Szóval, hasonló a helyzetem a tiédhez.Bár én nem maguktól az emberektől (főnök, kolléga) félek, hanem a velük lehetséges konfliktusoktól.Ugyanis már több helyen dolgoztam és sajnos minden munkahelyemen megtalált valamilyen idióta kolléga,akivel képtelenség volt normálisan kijönni.Elegem lett!

Hát, érettségivel már nem olyan nehéz, akinek érettségije van, azt jobbnál jobb helyekre felveszik.Például irodába, ahol nem sok kollégával leszel összezárva, sőt, lehet, hogy ott többnyire egyedül lennél.Vagy valami otthoni munkát kereshetnél,csak vigyázni kell, mert az otthon végezhető álláslehetőségek között sok a kamu hirdetés.

Sajnos ebben az országban a munkamorál, munkahelyi kultúra is a béka feneke alatt van, úgyhogy sok biztatót sajnos nem lehet mondani.

2011. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!