Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha szeretnék Amerikába költözn...

Ha szeretnék Amerikába költözni, ott élni, és ott karriert építeni, az nagyon elszállt és távoli álom? Vagy sikerülhet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy működik ez az egész. De már gyerekkorom óta arról álmodozok, hogy felnőttként kiköltözök majd végleg és ott építem fel az életem. De nincs semmim, amin elindulhatnék... de ismerősök vagy rokonok, akik segíthetnének, se pénz, se különleges és kiemelkedő tehetségem vagy képességem valamihez... sikerülhet e így? Hogy kezdjek bele? Van e lehetőségem arra, hogy "álférj" nélkül is beilleszkedjek és letelepedjek? És van e lehetőségem arra, hogy ne csak pincérnő vagy mosogató legyek, hanem idővel felküzdjem magam és valami komoly területen építhessek karriert?

Szívesen olvasnék történeteket azoktól, akiknek ez már sikerült, akár itt, akár privátban. Most 21 éves vagyok, jövőre lesz egy töri szakos alapdiplomám, de nem igazán szeretnék ezzel kezdeni semmit sem, bármi újra nyitott vagyok, valóban új életet kezdenék, ha lehetne.


2011. máj. 8. 23:45
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
sziasztok, meg mindig Londonban elek, es itt jottem ra milyen sokat szamit, hogy konnyen es gyorsan haxa tudok repulni a csaladhoz, igy mar nem szeretnek amerikaba menni.... azota megutaltam a pincerkedest es a madame tousseuds viaszmuzeumban dolgozok... eleg meno ezzel dicsekedni, de most kezdek uj diploma megszerzesebe IT szakon, es ha megvan, azzal szeretnek dolgozni.
2019. jan. 13. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!