Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A gólyatáborban megszoktak...

A gólyatáborban megszoktak szívatni? Ha nem meggyek el, akkor kiutálnak a többiek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szívatnak a gólyatáborban! A móka és a kacagás, a buli, pia, csajok, ismerkedés a lényege. Ne hagyd ki! De ha vmiért mégse tudsz elmenni akkor se utálnak ki!
2011. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Középsulis v. egyetemi gólyatábor?


Én egyetemiben voltam, azaz nem voltam... szóval nem mentem el, és semmi hátrány nem ért emiatt.

2011. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Középsulisban max van pár tréfás játék, nem igazán szivatás, ha közösségként viszonyultok hozzá.

Egyetemiben meg inni kell, amíg bírja a májad, nincs mese.

2011. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Középsulis, vagy egyetemi? Én egyetemin voltam, ott nem volt semmiféle szivatás, csak buli ezerrel.


Középsulisban viszont még el tudom képzelni...

2011. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
középsulis
2011. máj. 11. 14:32
 6/9 anonim válasza:
Tartottam már középsulis tábort,és jelentem,túlélte mindenki :D Persze belelkesedtünk,hogy szót fogadnak nekünk,de nálunk tanárok figyelték,h meddig megyünk el,és mi sem szívattunk durván,nem volt megalázás. Szerintem menj el,mert nem fognak kiutálni,de rögtön hátránnyal indulnál,ha nem ismer senki az első napokban.
2011. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor fognak megszivatni, ha hagyod magad.

Középsulis táborokban szerintem vannak tanárok, és sztem nem hagyják, hogy a nagyok nagyon durván megszivassák az elsősöket.

A mi időnkben még nem volt gólyatábor középsuliban.

gyébként eléggé távol vannak Istentől azon személyek, akik azzal szórakoznak, hogy megszivatják a náluk kisebb gyerekeket, vagy náluk szerencsétlenebbeket.

Üdv: Annazara

2011. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
középsulisban nem annyira jellemző, inkább egyetemi gólyatáborokban nagy divat a gólyák beavatása különböző szivatásokkal, hát én el se kezdek mesélni :) vannak finomabbak és vannak keményebbek is
2011. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el,jól fogod magad érezni!És sokkal jobb lesz úgy bemenni a suliba,hogy már van pár osztálytársad,akikkel jóba lettél.
2011. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!