Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy barátságot tönkre tehet...

Egy barátságot tönkre tehet az h közel egy hónapig nem tudtunk találkozni? Sőt nem is olyan sokat beszéltünk.

Figyelt kérdés
többek közt azért is mert készülök az előre hozott infó érettségire is,de az is megnehezíti a találkozást h ő délutánra jár suliba én meg délelőtt.
2011. máj. 10. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó barátságot 5 év se tehet tönkre.
2011. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 1 hónapnyi nem találkozás hazavág egy barátságot, akkor el kellene gondolkozni azon, hogy egyáltalán lehetett-e barátságnak nevezni. Sztem mindent elmondtam.
2011. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem. Az igaz barátság elkísér életet során, van amikor többet tudtok együtt lenni és van amikor. Előfordul, hogy évekig alig találkoztok, vagy hónapokig nem tudtok beszélni, de mikor újra együtt vagytok pont olyan, mintha tegnap találkoztatok volna.

Gondolom 18 vagy, úgyhogy túl nagy szakadások még nem lehettek az életedben, de később lesz hogy munka, párkapcsolat, utazás, messzire költözés miatt időszakosan eltávolodtok, viszont szerencsére már van internet, telefon, hogy ne szakadjatok el egymástól teljesen. Aztán mikor az élet úgy hozza, ismét közelebb sodor egymáshoz titeket.. A barátság nem annyiból áll, hogy minden nap együtt dumáltok szünetben:) Szerencsére..

2011. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tönkre teszi, akkor az nem igaz barátság.
2011. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így igaz...bár nem olvastam el :d

Van olyan volt barátnőm, akivle hiába beszélek, nincs semmi közös bennünk...MEg k.rva más a stílusunk....14 évesen váltunk el, most vagyok 23.

A másiktől is ennnyi idősen váltam el úgymond, de ha egymásra találunk neten...úgynaolyan érzésünk van, mintha általános iskolás osztyáltársak és barántők, majd nem osztyáltársak, mégis minden szünetet együtt töltő csajszik lennénk :)

PEdig most is csak néhány imél, vagy telefon a kapscolatunk ...

2011. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én a fél életemet külföldön, meg távol a barátaimtól töltöttem, de bő 10 éve nem morzsolódott le senki. Olyan van, hogy kicsit háttérbe szorul valaki, más meg előtérbe kerül annak függvényében, hogy kinek hogy van ideje, vagy ki miben tud éppen jobban segíteni, de mindenki megvan, és időnként mindegyiket keresem.
2011. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,én is így gondoltam h egy IGAZ barátságot nem ronthat el.

ezek szerint ez lehet h nem az?!mert úgy érzem h eltávolodtunk,mintha már nem is annyira érdekelném,mintha már pótolt volna vkivel :( :(

2011. máj. 10. 21:51
 8/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Általánosban volt egy nagyon jó barátnőm, akivel más középsuliba mentünk. Akkoriban alig találkoztunk, egy-egy levélváltás (még nem volt email) néha-néha, talán egyszer ha egy évben tudtunk személyesen is leülni és beszélgetni. Majd megint többet találkoztunk, aztán újra elsodort minket egymás mellől az élet, volt hogy valamelyikünk külföldön élt. De akár hányszor találkoztunk, mindig ott folytattuk ahol abbahagytuk. Kb. 10 éve újra többször találkoztunk, aztán egyszerre lettünk terhesek és ez megint összehozott.

Úgyhogy IGAZ barátság ettől a kis időtől nem fog megszakadni (különösen az internek, mail és skype idején).

2011. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!