Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális hogy nem akarok egy...

Normális hogy nem akarok egy barátságot előröl kezdeni?

Figyelt kérdés

Máshogy fogalmazok..az utóbbi hónapokban nem vagyok túl barátkozós, nem taszítok el embereket azonnal de nem igazán csinálok semmit hogy ne legyenek rossz véleménnyel rólam, úgy elvagyok velük de ennyi. Sose írok rá senkire közösségi oldalon, csak 2 emberre olykor. Ez a két ember van jelenleg az életemben akiket szeretek, nagyon jó barátnőim. Viszont ezt a két embert gyakorlatilag el fogom veszíteni nemsokára (hogy miért azt most hagyjuk), max pár naponta vagy hetente fogok tudni beszélni velük. De ha senki más úgymond nem érdekel, nem vagyok kíváncsi rájuk, akkor mit csináljak? Nagyjából már eleget kezdtem újra barátságot, nem akarok megint végigmenni azon hogy megismerek valakit, még finomkodunk, megtudjuk hogy van pár közös dolog bennünk, néha találkozunk, aztán beszélgetünk, aztán egyre többet találkozunk és már tudunk úgy hülyülni hogy marjuk egymást és így tovább...nem arról van szó hogy le akarom cserélni őket, de egy kis részem viszont akar új emberekkel ismerkedni, de ahhoz nincs se erőm se kedvem hogy elkezdjek egy barátságot...ezzel mit tudnék kezdeni? Erőltessem magamra hátha jól sülne ki? :(

18/l


2011. okt. 23. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én hasonlóképpen érzek. Szeretnék ismerkedni, egy helyen tudok csak, a neten, viszont így lassú. Meg mindig ugyanazokat a köröket kell végigmenni... és aztán mikor kiderül az ország másik felén lakik... Én igazából már 2 perc után találkozni szeretnék, mert neten annyira nem jó. Az meg hogy jön már ki, hogy szia kivagy, mikor találkozunk? Így talán még volna erőm ismerkedni, vagy pedig élőben.

Hogy mit csinálj azt nem tudom, mert ugyanebben a helyzetben vagyok, és nem tudok mit kitalálni.

21/F

2011. okt. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!