Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Teljesen egyetértek az íróval....

Teljesen egyetértek az íróval. És ti?

Figyelt kérdés

[link]


Mit csináljak, ha folyton ilyen emberek vesznek körül a suliban?


2011. máj. 11. 18:23
 1/3 anonim válasza:
Jól verd meg őket.
2011. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény - sajnos. Miért sajnos? Mert a legtöbb ember társfüggővé, társadalomfüggővé válik és olyan lesz, mint a karózatlan növény, hogy kell fogódzó, kell viszonyítási alap és ez általában a másik emberekben találtatik meg. Amennyiben intenzív és hathatós személyiségfejlesztést tudnánk végrehajtani már fiatalon, akkor nagyon, de nagyon sok kört nem kellene megfutnunk ahhoz, hogy aztán felnőttként, utólag visszanézve döbbenjünk rá, hogy mennyi fölösleges dolgon kattogtunk, mennyire hagytuk magunkat a többi ember befolyása alá kerülni ésatöbbi...

Erre én is 30 fölött jöttem rá, tehát tizen, huszonévesen másképp gondolkodtam.

Neked, kedves kérdező az javasolnám, hogy nagyon erős egót fejlessz, a mai kimondottan szemét gyerekek között (tisztelet a kivételnek) csak akkor tudja az ember megállni a helyét, ha minden ilyen amúgy tök értelmetlen és fölösleges atrocitás lepereg róla.

2011. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bretso ***** válasza:
Nem értek egyet, én meg azokat utálom, akik folyamatosan minden szaron sírnak.
2011. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!