Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már pozitív tapasztalatod...

Volt már pozitív tapasztalatod cigányokkal? Micsoda?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 19:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos kivétel nélkül csak rossz tapasztalatom volt! :(
2011. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Rossz is volt, de a padtársam is pl cigány, szóval tudnék sorolni.
2011. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
a putris cigányok más kategoria. de a civilizált cigányokal sose volt bajom. sokat dolgoztam meloskén(kb mint diákmunka) építkezéseken ottis hát jelentős többségben voltak és legalább olyan keményen ha nem keményebben dolgoztak mint mindeki más. a büdös paraszt cigányok meg olyanok amilyenek a büdös paraszt magyarok. egyikből sincs kevés viszont nem is kell közülük különbséget tenni...viszont akiket ismerek cigányokat és mondhatni joban vagoyk velük őkis legalább annyira elitélik a lopos csalo kötekedő cigányokat mint mindeki más hiszen a tisztességes cigányokal szurnak ki leginkább
2011. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A Magyar Gárda tagjakén , dolgoztam a gátakon cigányokkal nem volt velük semmi probléma , ez már jó :)

Mondjuk négy óra alatt síkrészégre itták magukat, és bemutatták a rókatáncot , a tv-sek el is tűntek !

De jó mulatság volt ez a keserűségben .

2011. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 yuda ***** válasza:
100%

Étteremben dolgoztam és volt egy cigány csaj aki mindig ápolt volt és a környezetét olyan szinten rendben, tisztán tartotta, mint senki más nem - pedig ez étteremben az állandó nyüzsi mellett nem semmi..ezek mellett pedig nagyon természetes, barátságos, kedves, közvetlen volt.Nem beszélt csúnyán stb...nem lopott...

Ilyen is van!

2011. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
20%

Az osztálytársam bátyja azért dolgozik, hogy főiskolára mehessen tanulni, és cigány.


A probléma ott van, hogy általánosít mindenki (még én is.)! Ahogy itt mi a cigányokat egy lopó, csaló közösségnek ismerjük, így a szlovákok és az osztrákok MINKET tartanak ingyenélőknek odakint. A magyartanárommal (aki pedagógus lévén példás életű ember, soha semmi esete nem volt rendőrséggel) kiürítették a zsebeit egy osztrák áruházban, mert "magyar"...


Akkor lehetne általánosítani, ha 100%-ig minden cigány lopna, csalna, verne, ölne... de NEM lehet, mert olyan hogy 100% NEM LÉTEZIK! Ha ezt sikerült felfognia az olvasónak, akkor eggyel több értelmesebb ember van Magyarországon!

2011. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 tetris ***** válasza:
43%
Egyszer láttam falun egy putris-cigány nőt, aki a frissen mosott ruhát tette ki száradni a kerítésre.
2011. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, gyerekkoromban voltak cigány barátnőim, volt egy cigány srác az osztályban, egy a színjátszó szakkörben, jó fejek voltak, aztán van egy csaj aki egy alapítványnál dolgozik, azért hogy munkát tudjon adni más cigányoknak, apumnak is van munkatársa aki jó fej, talán egy védőnőnk is cigány volt, illetve mivel gyengém a kreol bőr ezért két nagy szerelmem is valószínűleg ilyen származású volt, de biztos kihagytam pár embert.

A bunkó paraszt putris magyart ugyanígy elítélem mint a bunkó paraszt putris cigányt.

2011. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik komolyan vették a kérdést, és normálisan válaszoltak.
2011. máj. 13. 12:07
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk körülbelül két házra lakik egy cigány család. Elég sokan vannak, és nem is számítanak éppenséggel értelmiségieknek, de dolgoznak, mindegyik gyerek jár normálisan iskolába, sőt van, amelyik egyetemre is. Soha senkinek nem volt velük gondja, meg vannak becsülve, és ha felmerül, hogy cigányok, akkor is hozzáteszik az emberek ,hogy "jó, de nézd meg, hogy mind tisztességesek" - szóval ez talán mondható pozitív tapasztalatnak.
2011. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!