Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Barátnő" kérdés? (Kérdésed...

"Barátnő" kérdés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, azt hittem kialakul köztünk amolyan barátnői viszony. De én úgy érzem, hogy nem működik. Eleinte jött hozzánk, szívesen beszélgettünk, összejártunk, de már kb egy éve azt érzem, hogy nem keresi a társaságom. Én próbálkoztam, volt néha kifogás is, de úgy vagyok vele, hogy én nem nyomulok senkire rá. Próbáltam beszélni erről vele, de nem jutottunk semmire, csak elterelte szót róla.

Pár éve meghalt a férje, eléggé megkeseredett anyuka, általában panaszkodik, ha össze is futunk. Mindig mondja, hogy jó lenne egy pasi, de nem tesz érte semmit. Vannak tök jó fiatalos ruhái, de nem igazán hordja őket. Pedig mindig dicsérem, ha felöltözik szépen, esetleg egy kis smink.. Szeretnék segíteni neki, már ha ő is szeretné. Változó hangulatú, mert ha átugrom hozzá örül nekem, vagy csak úgy csinál? Nem tudok kiigazodni rajta. Remélem érthető vagyok.


2011. máj. 15. 17:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!