Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 kérdés lesz. Mind a kettőhöz...

2 kérdés lesz. Mind a kettőhöz lent a magyarázat. 1: Mit akar tőlem ez a fiú? 2: Egy igazi barátnő csinál ilyet?

Figyelt kérdés

1: Nagyon aranyos, vicces stb.. Ősszel lesz egy éve hogy tetszik. Eddig nem akart velem járni, de most állandóan olyanokat mond, hogy szeretlek, életem szerelme. Egyik haverja aki jól ismeri és nekem is jó barátom, azt mondta hogy már szinte senkit nem tud szeretni, és lehet hogy azért nem jár velem, mert eddig két komoly kapcsolata volt és mind a két lány nagyon megbántotta, de ha azt mondja hogy szeret akkor az úgy is van, mert ilyet nem mond senkinek. Egy másik haveromnak meg maga a fiú mondta hogy bejövök neki. És ezt most nem egészen értem.. Tegnap beszéltem vele arról, hogy ha szeret miért nem jár velem, de ő csak az mondta hogy minek járni hiszen együtt vagyunk akkor is amikor megyünk haza (mert a buszról leszállva egy irányban lakunk, de csak 34- perc ez az út), meg ez is elég, lehet hogy sok is.. Ha akart volna már összejött volna velem, vagy tényleg ennyire megbántotta az a két lány hogy tényleg nem tud senkit szeretni?

2:A legjobb barátnőm a fenti fiúnak állandóan elmondja ha beszélek valamit róla, pl hogy mit álmodtam, hogy miért nem szeretek strandolni (mert hogy egyáltalán nem vagyok vékony). Meg ha pl. elmondom valakinek hogy ki tetszik neki (az ő érdekében volt..) akkor ő meg amikor beszélt azzal, akinek ezt mondtam, elmondta mintegy 'visszavágásként' hogy nekem ki tetszik.. Olyan fura.. :/ És állandóan piszkál ha tetszik valaki (igaz hogy nem mondja el neki) de most is hárman voltunk (a fiú a barátnőm és én) és kérdezte a fiú hogy miért nem megyek el strandolni vele mondtam mert nem szeretek és akkor rögtön mondta a lány hogy mert kövér..:/ segítsetek!


2011. jún. 9. 17:14
 1/3 A kérdező kommentje:
13/L. mindjárt 14 vagyok (július eleje)
2011. jún. 9. 17:15
 2/3 anonim ***** válasza:

1.SZERET CSAK NEM AKAR BENNED IS CSALÓDNI!

2.Ilyent egy IGAZI barátnő nem csinál.De a CSAKBARÁT na az csinál.

2011. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elballag a fiú..:( Köszönöm a választ! Amúgy igen, ilyet tényleg nem csinál, de mondtam neki, hogy ha nem hagyja ezt abba akkor én is fogok róla mondani dolgokat.. Meg hogy Ezt máskor ne csinálja ha nem muszáj.. (:
2011. jún. 11. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!