Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek koleszban hogy...

Szerintetek koleszban hogy kell viselkedni? Hogy szerettessem meg mindenkivel magam? Egyáltalán meglehet? Szerintetek mik azok a dolgok amik miatt kinézhetnek?

Figyelt kérdés

Szóval most életemben elöszörre koleszos leszek, ráadásul egy másik városban... Szegeden, amúgy én Pesti vagyok... szóval azvan, h azt szeretném, h jól érezzem magam ott és ,h ne gondolják rólam, h valami beképzelt nem tudom mivagyok... és azt sem, h egy r.banc... félek attól, h koleszban nincs magánéletem és attól is , h mondjuk bulik vannak és megismerkedek fiúkkal és egyből r.banc leszek, mondjuk elég valószinű, h megismerkedek pasikkal mert mérnöki karra megyek és mivel csaj vagyok így...:D szóval szerintetek meg a kibeszélés?

Szerintetek hogyha sok dolgot viszek magammal, sok ruhát, cipőt meg kozmetikumot az zavaró lehet? úgyértem h elfoglalom más helyét , nem?

Mire figyeljek majd oda?


Előre is köszii!!


2011. febr. 24. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Add önmagad... Hidd el sokkal gázabb ha látszik, hogy mű vagy, mesterkélt, mintha önmagadért nem szeretnének. Természetesen itt is megy a kibeszélés, de azért már nem ovis szintre kell gondolni (bár nálunk még az is előfordul). Annyi hogy a szobatársaiddal ismerkedj, beszélgess velük, próbálj meg együtt élni velük úgy, hogy kiegészítsétek egymást, és ne csak elmenjetek egymás mellett, vagy elviseljétek a másikat, hiszen fél évig biztosan vele fogsz élni, vagy ennél már csak tovább!

Mindenképpen tudd meg, hogy abban a koleszban ahova felvettek, milyen szobák vannak, mekkora tároló helyek. Kitúrni nem illik a másikat természetesen, így célszerű csak is annyi cuccot vinni, ami a saját tárolóhelyeiden elfér! Neked sem tetszene, hogyha rögtön bepakolna valaki a szekrényedbe! Persze később ha a szobatársadnak nincs szüksége az egyik polcára vagy valami, akkor lehet felajánlja hogy pakolj oda... Ne legyél tolakodó, és udvariatlan, viszont add önmagad, hiszen ez lesz az a hely, ahol innentől kezdve az életed nagy részét éled, nem jó haragot tartani a közvetlen környezeteddel. Nem lesz semmi gond!

2011. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először kevesebb cuccot vigyél és akkor tuti nem lesz baj. Megnézed mennyi fér még el és a következő alkalommal felviszed a többit.. Igen, vannak pletykás emberek, de ők is csak akkor, ha úgyis viselkedsz.. Ha nem csinálsz semmit nyilván nem fognak pletykálkodni.. A lényeg, hogy ha pasizni akarsz szerintem ne a koliból.. Én sajnos elég kicsi egyetemnek a kolijában laktam.. Nálunk is rengeteg pletykás, rossz indulatú ember volt.. Egy év után kikészültem annyira, hogy egyetemet váltottam és ott hagytam a kolit..Van, akinek nem való. ÉN nem voltam bulizós fajta, zavart, hogy nem tudtam aludni, zavart, hogy nincs magánéletem, nem tudtam tanulni.. De vannak akik pedig tök jól el vannak, már több éve is.. Tehát az egész ember függő.. Tényleg az a lényeg, hogy add önmagad.. Ha nem játszol szerepet nem lesz gond..
2011. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hogy szerettessem meg mindenkivel magam?"


Sehogy, az senkinek sem lehet a célja, hogy MINDENKIVEL megszerettesse magát. Azt kell elérned, hogy legyenek barátaid, legyen sok ismerősöd, összeveszni meg nem kell senkivel.


"Szerintetek mik azok a dolgok amik miatt kinézhetnek?"


Ha nagyon gazdag vagy, akkor ne fitogtasd. Néhányan emiatt hozzád fognak csapódni, de nem éppen azok, akiket szívesen látnál a barátodként.

2011. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!