Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a manapság...

Miért van az hogy a manapság a fiatalok egyre bunkóbbak hülyébbek?

Figyelt kérdés
Én is 16 éves vagyok, de ahogy némelyik kortársam viselkedik az valami borzalom. Káromkodik az idősebbel, nem járnak suliba, olyan képeket raknak fel internetre hogy nem is mondanám meg hát még sorolhatnám. Én sem vagyok kitűnő tanuló, én is beszélek néha csúnyán de nem olyan helyen, meg hát nem lógok, nem járok bulizni...stb
2011. máj. 19. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár dolgot szögezzünk le:

-Igen, sajnos a mai fiatalok között valóban nagyon sok bunkó és hülye van, ennek forrása valószínű abban van, hogy a drága szüleik nem foglalkoznak velük kiskorukban, továbbá ahelyett, hogy kimentek volna gyerekkorukban a térre játszani a többi gyerekkel ahelyett úgy nőttek fel, hogy egész gyerekkorukban otthon ültek a TV és a számítógép előtt.

-A bulizással nincs semmi baj, csak meg kell találni a módját: 16 évesen semmi baj nem lenne azzal, ha néha elmennél bulizni a barátaiddal, de kizárólag hétvégén (tehát nem iskolanapok előtt) és nem kell leinni magad a sárga földig, ebben az esetben semmi baj nincs azzal, ha egy fiatal bulizik.

2011. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsó kommentelő véleményét osztom.
2011. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem leszek politikailag korrekt,ez az általános degeneráció. Ne keseredj el, MÉG ROSSZABB LESZ. Ebből a tapasztalatból is tudhatod, hogy a darwinizmus/evolúcióelmélet nem igaz.

A világ vége közeledtének jelei:

1. hit és szeretet meggyengülése

2. bűnök és kísértések megsokszorozódása (erről szól minden tévé és rádióhír, és a te kérdésed is)

3. az Álkrisztus (=Antikrisztus) eljövetele, amely zsidóuralmat jelent, hisz egy zsidó világcsászár nem egyedül uralkodik, nem az ő kiválasztottaival, a sátán népével

4. az evangélum hirdetése minden nép számára ( ha minden jól megy, akkor mai technikai fölszereltséggel ezt 2015-re befejezik!)

2011. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen ennél tényleg lehet rosszabb... Bár köszönöm szépen az értelmes válaszokat jár a pont:9 Bulizni nem szeretek inkább barátnőkkel elmenni sétálni moziba meg ilyenek:)
2011. máj. 19. 21:00
 5/6 anonim válasza:
Azért ilyenek mert így felelnek meg legjobban a jelen világ társadalalmi elvárásainak.
2011. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem osztom az első kommentelő véleményét,ugyanis amikor én már 3 éves koromban nyomtam a nintendo-t(1996) és aztán jött a gép és a playstation is,mégis normális gyerek lettem.Vannak azért kivételek,nem elsősorban az elektronika teszi hülyévé a gyereket,hanem lehet,hogy ő maga alapból az vagy a szülők tényleg mindent megengednek neki és el van kényeztetve a segge,mindent megkap,semmit nem kell csinálni stb.Többnyire ezért vannak annyira nagyra magukkal,aztán ha elérsz valamit,te vagy a szemét,hogy neked miért jön össze,meg hogy neked semmit nem is kell csinálnod,ne dicsérjenek,mert te mindent tudsz.Sajnos az én osztályomban is nagyon sok ilyen vakegér van,de együtt kell velük élni,ki kell röhögni őket,mert semmirevaló az összes velem egykorú,legalábbis a 90%-a tuti.Csak a dugás,bulizás,ivás,drog és facebook.Nagyon nagy élet,aztán jön az érettségi meg a meló és nem kellenek majd senkinek,mert nem alkalmazhatóak.Sajnos tudom,miről beszélsz,kérdező
2012. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!