Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy "kiöltöztök", aztán meg nem nézitek jó szemmel, ha megbámulnak titeket az utcán, esetleg a bunkóbbak füttyögnek, stb. Ezt soha nem tuodm megérteni. (? )

Figyelt kérdés

pl felvesztek valami kihívóbb ruhát/ruhákat, aztán a pasik a szemetek, mert megbámulnak...Elmagyarázná ezt nekem valaki ? :DD


Kort/nemet is


2010. dec. 18. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Azért b@szki, mert a lányok azért öltöznek ki, hogy a nekik is tetsző egyedeknek tetszelegjenek...Meg persze, hogy ne öltözzék "alul" a barátnőiket...

Aztán meg rosszul esik nekik, hogy qrvának nézik őket...

2010. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem öltözöm kihívóan, csak csinosan, bár azt sem mindig, ennek ellenére is megbámulnak(nem vagyok nagyképű). Nem zavar ha ezt teszik, sőt különösen jó érzés látni, hogy tetszek az embereknek. Viszont az említett bunkóktól, akik füttyölnek, ocsmányságokat mondanak, azoktól hányok. Mert ezzel semmit nem érnek, csak az illető ellenszenvét. Nem így kell csajt felszedni. 17/L
2010. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
*nem érnek el
2010. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
egyeteértek a 10.20-al, nekem már akkor is beszólogatnak ha szoknyába vok, pedig ritkán viselek szoknyát pont ezek miatt
2010. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha diszkréten megnézik az embert, de ne füttyögjenek.
2010. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

A fütyörésző bunkók nem hiszem hogy be,legondolnak abba, hogy NEM NEKIK öltöznek ki a lányok. Hanem mondjuk a barátjuknak, vagy randira készülnek. És a kutyát nem érdekli hogy másnak ez tetszik-e vagy sem.


Én rühellem, ha valaki lebámulja a ruhát rólam, amikor nem neki szánom az összeállítást. Idegenek vagyunk egymásnak, nem? Akkor viselkedjen úgy. Majd a pasim lebámulhatja rólam a ruhát.


Vagy ha már muszáj csorgatni a nyálat akkor kulturáltan tedd! Vannak férfiak akik képesek rá. Gyakorold!


A fütyörésző idiótáknál szerintem nincs szánalmasabb!

2010. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
21 lány voltam
2010. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy munkába nem mehettem kiöltözve kicsit sem csinosabban, mert reggelente egy munkás csoporton haladtam végig. Komolyan, azt vártam mikor erőszakolnak meg. Pedig egy szimpla farmer és egy zárt rövidujjú volt rajtam. Már nem tudtam eléggé színtelenül és snasszul öltözni.


Dühítő, és idegesítő hogy ezek ellen a bunkók ellen nem lehet mit csinálni.

2010. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Ez a "nem nekik" öltöztem ki ott hibázik, hogy ha az utcára mész úgy felöltözve akkor az utca népe látni fog. Ha egy szál f@szban megyek ki az utcára, hiába "csak magam miatt" mentem úgy ki, meg fognak érte szólni.
2010. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy aki direkt úgy öltözik, azt lehet nem zavarja. Vannak ismerőseim, akik néha dobják ki magukat, és mégis zavarja őket, mert egyszerűen bunkó módon adják tudtukra és sok ember nem szereti, ha bámulják őket feltűnően, zavaró.

De ahogy előttem írta sok nőtársam, akik normálisan öltöznek, semmi kihívó, semmi qrvás darab, mégis megy az alpári szöveg és a fütty, na az (is) gusztustalan.

2010. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!