Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy azzal, hogy Kate Middleton feleségül ment William herceghez aláírta a "halálos ítéletét"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Talán mert Diana hercegnőre asszociálnak vele. Vagy nem tudom. Ezt még nem hallottam, de az első gondolatom ez volt.
2011. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én se hallottam még. De mivel mostmár királyi tag lett biztos majd le akarják vadászni.
2011. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam, hogy először nem fogadták el, hogy nem velük egy "szintű". Pl nem ülhetett velük egy asztalhoz stb. És volt a neten vagy újságba nem tudom már, hogy házassági szerződésbe ilyenek vannak, hogy akárhány gyereket szül nem hízhat meg, ha elválnak a gyerekeket nem viheti magával stb.

Szerintem ezek miatt.


17/L

2011. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengeteg szabályt kell betartania, az egész eddigi életét fel kell adnia és saját magát is. Látszik rajta, hogy mennyit fogyott. Ez mind az idegesség és a megfelelések miatt van.
2011. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az elete most mar nagyon bekorlatozott es minden lepeset figyelik. Az is hir, ha bofog es megirja a sajto...nagyon keves ember tud ugy elni, hogy ebbe ne oruljon bele, hisz o egy orszag (birodalom) egyik peldakepe mostantol, tehat ha a legaprobb dolgot elkoveti, azonnal bajban van. Arrol nem beszelve, hogy ott van Kamilla a nyakan, aki ki nem allhatja ot es allandoan ott tesz neki keresztbe, ahol lehet.
2011. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
nincsenek ékezetes betűk a billentyűzeteden?
2011. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
akkor én nem sajnálom ha ez igaz...megérdemli ha olyan hülye volt h hozzáment és tönkretegye a saját életét...
2011. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Pénz miatt ment hozzá tehát ribanc ergo nem sajnálom.
2011. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Én nem féltem a kiscsajt, hiába királyi család, ő és Vili már a XXI. század fiataljai, ha a banyák kihalnak biztos új szelek fujdogálnak majd a palotában. Amiket Kate-ről olvastam hát azok alapján egy belevaló, vagány csaj, aki tisztában van azzal, hogy az emberek között mennyire népszerű a férjeurával egyetemben, a lófejű mostohaanyósát meg még mindig mély és intenzív gyülölet övezi. Nemrég a hírekben volt hogy válni készül Karcsi herceg mert Kamilla piás és elviselhetetlen. Így nemsokára a csatorna széléről acsarkodhat. A királyné úgy tudom most már bírja Katit, a Buckingham palota egy teljes szárnyát ajátnlotta fel nekik, hogy lakjanak ott és rendezzék be, ahogy tetszik. És a lényeg: Nem laknak egy fedél alatt Kamillával, akit viszont a mai napig utál a királynő, úgy tudom még az esküvőre sem ment el. Kamilla egyedül van mindenkivel szemben, Katalint viszont már mindenhol elfogadták és megkedvelték. Ez a nem mindegy. És még a férje is az ő oldalán van, nincs egyedül, mint Diana ez már egy egészen más házasság.

Ráadásul a megfelelő személynek ő is elkottyanthat Kamilláról ezt-azt ami aztán eljut a sajtóhoz. Kölcsönkenyér visszajár. Én nem féltem. Belefog tanulni a szerepébe szerintem élvezi a népszerüséget és a hatalmat ez látszik rajta amikor megjelenik valahol. Vilmos már a hírek szerint összekapott az apjával, hogy fogja vissza a kisnejét, még az is lehet, hogy Vili fog Kamilla képére mászni úgy négyszemközt.

Szerintem nem írta alá a halálos ítéletét minden szerződés csak addig príma, amíg egy jó ügyvédfalka fel nem boncolja. Dianát is ki akarták csinálni a válással aztán meg egy zsák pénzzel lépett le na meg a gyermekei szeretetével. Katalint se fogják megfosztani attól a jogától, hogy láthassa a gyerekeit és programot csinálhasson velük, csak éppen nem ő fogja nevelni. Amikor kicuccol a palotából nem viheti őket magával. Ahogy Diana sem. Ezt értik a szerződésben, valójában nem tiltják el tőle. Ahogy Dianától sem tették.

2011. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!