Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetek olyan mint...

Hogyan lehetek olyan mint Kate Middleton? Belső tulajdonságokra gondolok

Figyelt kérdés
Szerintem rendkívül szimpatikus lány, szeretnék rá hasonlítani belsőleg :-)
2011. okt. 8. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
miért bárki is tudja itt h milyen ő belsőleg? Te tudod ? nem, mint ahogy egyik sztárról sem tudjuk, csak amit az újságok lehoznak. Ne akarj rá hasonlítani mert nem is tudod milyen, keress húsvér példaképeket, akik maguk erejéből elértek valamit, nem pedig egy házasság révén váltak híressé
2011. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan mit tudsz te az ő belső tulajdonságairól? Katalin hercegnét ismerjük, Kate Middletont sosem fogjuk megismerni.
2011. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
Szerintem azért, mert van egy elvárt viselkedési forma abban a körben/családban,nyilvánosság előtt; az még nem jelenti azt hogy olyan jó a való életben is.
2011. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne majmolj senkit! Az jó, ha vannak példaképeid, de inkább valamilyen teljesítményük alapján válaszd meg őket. Ne olyan akarj lenni, mint valaki más, hanem olyan, mint önmagad. Azaz a saját értékeidet ismerd fel, és bontakoztasd ki.
2011. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Jaj, de legyél már hülye. gőzöd sincs róla,hogy milyen belsőleg
2011. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Bár a fogalmazás nem az erőssége a kérdezőnek, de szerintem Ő arra gondolt, hogy hogyan érhet el hasonló belső kisugárzást. Az viszont szerintem adott, nem lehet eltanulni.
2011. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!