Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért ilyen rasszistá...

Manapság miért ilyen rasszisták az emberek?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal nagyol, hogy ő mekkora cigány gyűlölő meg hogy kiirtaná az összeset.. Miért kell mindenkit a származása alapján megítélni? Ez mi már, hogy azt mondják többségében, hogyha kiderülne, hogy a legjobb barátja roma származású, más szemmel tekintene rá, vagy még meg is tagadná? Attól ő még ugyanaz az ember.. Aki segített a bajban meg melletted volt.. Igen, én is félvér vagyok, és az igazi cigányokat én sem nagyon bírom.. Tehát akik úgy viselkednek, úgy élnek.. De most aki normálisan él, tisztán, nem lop, csal, hazudik, öl, meg nem segélyekből él, hanem dolgozik rendesen a családja, miért kell azokat is elítélni?
2011. máj. 22. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Manapsag? Ez nem mai dolog!


"Igen, én is félvér vagyok, és az igazi cigányokat én sem nagyon bírom"


Tehat a sajat magad allitasat cafolod meg?


Szerintem ennek a kerdesnek nincs sok ertelme, hisz senkit nem zavar a normalis, becsuletes ember. Nekem is van 1-2 roma ismerosom, akik igazan peldas eletet elnek. Senki sem bantja oket. A cigany szot inkabb egy eletmodra hasznaljak es akar egy "feher" is viselkedhet ciganyul es akkor ot sem fogjak szeretni.

2011. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igazi cigányokat arra értettem, hogy akik úgy is viselkednek. Aki cigány, de normális, azzal semmi bajom. De épp ezaz, hogy meg nem mondaná az ember, hogy az a valaki cigány, de amint megtudja, egyből lenézi.
2011. máj. 22. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Hatha ez megnyugtat, engem abszolut nem erdekel, hogy cigany-e vagy sem, csak legyen normalis. Engem nem befolyasolna. Latod, meg te is kulonbseget teszel "igazi cigany" es a normalis kozott. Az emberek is ugyanigy vannak ezzel. Okkal. Ha valaki megismer teged, eltunik az eloitelet. Akinel meg nem, nem kell vele baratkozni, nem erdemli meg.
2011. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem vagyok rasszista, nem érdekel az egész.

szerintem sokan vagyunk ilyenek, csak az otromba gyülölködők hangosak és többnek tűnnek

2011. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem azért az emberek nagy része úgy van vele, hogy ha normális módon él az illető, akkor semmi baja vele. Nekem is vannak félcigány ismerőseim, és senki nem bántja ezért őket, mert a családjukban volt/van cigány. Persze olyanok is maradnak, akik 'csakazértsem' fogadnak el, de velük meg nem kell foglalkozni.
2011. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!