Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 3 napja hallgatom a szomszéd...

3 napja hallgatom a szomszéd par szeretkezését, mar nagyon unom, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A mellettunk lévo lakasban laki par honapja egy srac, akinek -ugy tunik, és foleg ugy hallatszik- lett egy baratnoje. Mivel a mi haloszobank és az ovék egymas mellett van, péntek este ota minden éjjel minimum egy oran keresztul kell hallgassam oket... Olyan eszméletlen hangos mind a ketto, hogy mindent hallok,a hangok alapjan meg nem nehéz vizualizalni mit is csinalnak éppen.. Igen kellemetlen mindne éjjel 2 korul bekapcsolnom a tévét, vagy zenét hallgatnom, ma reggel is ok " ébresztettek".. Mar a hocipom tele van veluk! Nem vagyok prud, fiatal vagyok én is, de legyenek mar tekintettel a szomszédokra!! Azon gondolkodtam, kiragasztom a pasi ajtajara egy post it-on hogy " Gratulalok a sikeres szerelmi életéhez, de ne ossza meg velem , ha kérhetem".. Ti lépnétek? Vagy maradna az " éjjeli tévézés" és reménykedés hogy pirkadat elott abbahagyjak? :D
2011. máj. 23. 11:08
1 2
 11/15 napietus ***** válasza:

a post-it jó ötlet, csak veszik az adást :) szerintem aki képtelen úgy élni, hogy másokat ne zavarjon (itt nemcsak a szexre gondolok, hanem úgy általában), az vegyen kertes házat, ha ott sem képes betartani a normákat, akkor meg költözzön tanyára, ott tuti nem zavar senkit :)


ők is tudják, hogy vacak a hangszigetelés a házban, ehhez kell sajnos alkalmazkodni, amíg nincs a háznak pénze arra, hogy megoldja a problémát (nem olcsó).

2011. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

*Azon gondolkodtam, kiragasztom a pasi ajtajara egy post it-on


Gyerekes vagy. Ha zavar, csöngess be és kérd meg őket, hogy halkabban csinálják.

Amúgy meg inkább foglalkozz magaddal, a mi házunkban is előfordult ilyen párszor, de eszembe nem jutott foglalkozni vele.

2011. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan már, rá se ránts! Vagy inkább mégis ránts rá, lehet, hogy neked is csak erre lenne szükséged.

Gondolom, nő vagy. Legalábbis a nőket szokta ez zavarni (irigység?)...

2011. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tetris ***** válasza:
Írd ki az ajtajára nagy betükkel: PENIS MAXIMUS!
2011. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hangosítsd ki a lépcsőházba. Majd ha az egész ház rajtuk röhög, akkor abbahagyják :D
2011. máj. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!