Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életed legesleg...

Mi volt eddigi életed legeslegcikibb pillanata?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

1 neves dj bulijára hívtak el, én mondtam hogy feltétlen megyek mert szeretem a munkásságát

3an voltunk bevettem egy kis speed-et és kezdés előtt úgy kivoltam hogy azt se tudtam(visszahallás alapján) melyik bolygón vagyok hülyét csináltam magamból elég korán de utána már a kutya se nézte hogy táncolok :)

21/F

2011. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Írjatok még!
2011. máj. 24. 21:11
 3/7 anonim válasza:
100%
háát velem nagyon sok ciki dolog történt...de ami most így beugrott az az, hogy egyik reggel suliba menet gondoltam beköszönök apunak , a kocsiban ült úgyhogy gyorsan odafutottam és köszöntem neki tök hangosan, h sziaa apu... erre így valami tökidegen pasi nézet rám aki még nem is nézett ki rosszul olyan 25lehetett...és mellette egy idős néni, így megszólalt, hogy "nem is tudtam, h van lányod" kicsit összetévesztettem a dolgokat:DD pedig nagyon lelkesen mentem oda hozzá:D utána kb mindenki szakadt a nevetéstől:DD
2011. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyszer busz után futottam, de elég rendesen, és menet közben lecsúszott a gatyám, mert nem volt rajtam öv. nem tudom látta-e valaki, mert iszonyat szégyelltem magam, és gyorsan eltűntem egy mellékutcába:D akkor olyan 15 éves lehettem.


de ennél is volt cikisebb, amikor valami hülye fogyasztószert szedtem, aminek az volt a lényege, hogy gyorsan kijöjjön belőled az amit megettél. hát nem volt még tapasztalatom ezzel a cuccal, beszedtem, másnap a villamoson a legnagyobb tömeg kellős közepén olyan büdöset fingottam, hogy mindenki menekülni kezdett. szabályosan rosszul lettek, de én is! mintha az a szer megrohasztotta volna a gyomromban a kaját...

2011. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagymelák osztálytársam, akiből csak úgy árad a sötétség. Sétálok a Kárász utcán, hátulról látok egy fiút, aki hajlott háttal megy, fekete a pulcsija (mint az osztálytársamnak mindig), ugyanolyan magas, ugyanolyan a haja...

Odafutok hozzá és ráugrok a vállára, hogy "Cucuuuu!" (Így hívjuk az osztálytársamat). Azt' amikor felém fordul, látom, hogy egy ilyen 17-18 éves srác, aki rohadtul nem Cucu volt. Nem tudtam mit mondani, elszaladtam. Ez most volt olyan két hónapja, de még mindig ég a képem, amikor rágondolok.

2011. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 12/l vagyok. Utolsó voltam!
2011. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 habibi ***** válasza:
100%

ezt múltkor írtam egy hasonló kérdéshez, de remélem jó lesz:

a plázában el kellett mennem a toalettre és amikor végeztem kiakartam jönni, de az ajtó beragadt. Kétségbeesve elkezdtem kiabálni, hogy segítsééééég!!! de nem segített senki, pedig a tele volt népséggel:P aztán kb. 5 perc után eleresztettem a kilincset és feladtam a harcot, mondom én itt fogok aludni, és akkor kinyílt magától az ajtó . Égő fejjel jöttem ki majd kezet mostam és amikor pedig kiléptem az illemhelységből hallottam, hogyan röhögnek rajtam:)


év végén a legjobb tanulókat a templomban az oltárnál megjutalmazzák. Közéjük tartoztam, de nem számítottam rá, hogy oda kell mennem, ezért reggel egy jó magas magassarkút vettem fel. A haláli csöndben előrementem és az oltárnál fel kellett lépni a lépcsőfokra, ami igen szűk volt. a lényeg az, hogy a fordulásnál megbotlottam és a barátnőmet kaptam el, hogy ne essek el:) csak kb. 500 ember látott plussz még azok, akik megnézték a videót, mert hogy még meg is lett örökítve:)


síeltünk a hegyekben az osztályommal és hát haladó voltam,és a fiúkkal voltam egy csoportban (köztük volt az akkori kiszemeltem) és mindig megvártuk egymást. Ők már mind lenn voltak és rám vártak tehát én voltam a soron. Elég szépen odatettem magam, de azzal nem számoltam, hogy jeges a pálya, ezért a megállásnál gondok akadtak- nem tudtam megállni és egyenesen az egyik fiúba mentem, aki leesett és úgy sikeredett ez az egész, hogy én voltam alul ő pedig felül elég ciki volt már így is, amikor a kiszemeltem beszólt nekünk, hogy inkább menjek a fiúval szobára ne itt kinn...


másnap ugyanitt történt , hogy a felvonón ülve mentem szépen felfelé és a tanárom odaszólt, hogy ne menjek teljesen fel, hanem szálljak ki hamarább. a felvonó vége egy nagyobb dombon végződött és a domb előtt kellett volna kiszállnom. de én véletlenül elfelejtettem és mikor a felvonó a domb közepén volt, akkor lazán kiszálltam és hát ugye csúszik az a francos hó, főleg ha dombon vagy és ugye lefelé...- nos leestem, de pont a felvonó útjába , ezért le kellett miattam állítani, és a barátaim ez miatt nagyon megszerettek engem, mert gyalog kellett feljönniük a kb. 2 km-es hegyoldalon :)


a kutyusom nagyon fél az állatorvostól és mikor injekciót kap, akkor mindig bepisil :D . Nálunk a kutyaoltást úgy kell elképzelni, hogy jön az állatorvos , leparkol a falu közepén és oda kell menni a kutyákkal, hogy beoltsa őket. Nos mentem és mily meglepetés- ott a másik kiszemeltem, aki szerelmes volt belém. lazán odamentem , szépen kihúztam magam, még a szél is fújt enyhén és pont jó irányban fújta a hajamat, tehát lett ilyen jó kis feeling, de jött a doktor bácsi és beszúrta a kutyusomnak a tűt... a kutyusom rácsücsült a lábamra és a tű érzésére utat adott félelmének és lepisilte a lábamat... nagyon jó volt , jókor jó helyen... :)


a naaaagy kisiskolás szerelmem velem szemben fogyasztotta a tízóraiját, de én picit rosszul éreztem magam- fájt a gyomrom. azért mosolyogtunk egymásra:) majd egy pillanat alatt rosszabb lett a helyzetem és szegény kis szerelmemet lehánytam mindenestül- a kezében a kajája és a pulcsija is olyan lett :P ......nem jöttünk össze :)


18/L

2011. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!