Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy vicces képet keresek,...

Egy vicces képet keresek, valaki' ismeri? (órarend logókkal) orosz tudás jól jönne.

Figyelt kérdés
Ma mutatott a tanár egy nagyon érdekes karikatúrát, amelyen egy férfi napi teendői voltak leírva márkalogókkal. Azaz a napot egy Colgate-val kezdte (azt hiszem), aztán munkába aToyota logójával indult :D A lényeg, hogy szavak nélkül is megértettük a napi teendőit. Állítólag a caricatura.ru oldalról van a kép, viszont orosz tudás hiányában nem találtam meg. próbálkoztam google fordítóval, de nem jártam sikerrel. Aki esetleg tud, segítsen kérem.
2011. máj. 26. 01:13
 1/1 anonim ***** válasza:
2011. máj. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!