Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai emberek tényleg ennyire...

A mai emberek tényleg ennyire felszínesek? Képesek arra, hogy szeressenek másokat?

Figyelt kérdés

Néhány éve rendszeres látogatója vagyok az oldalnak,és néha kiborít az,amiket itt olvasok. Főleg a fiatalabb generáció válaszaiból/kérdéseiből azt vettem le,hogy ők nem képesek ara,hogy szeressenek. Párválasztásnál számukra minden előrébb való mint az hogy pl. a partnerük jó ember legyen vagy okos. Ez tényleg így van,vagy én vettem le rosszul a dolgokat? Ha így van,miért lett ez így szerintetek? Miért lettek az emberek lelki szegények?

Köszönöm a válaszokat


2011. máj. 26. 13:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg regen is ilyenek voltak az emberek, csak nem latszott ennyire, mert nem volt internet, ahol kiirhattak volna ezeket, nem voltak olyan TV musorok, ahol atlag embereket lattunk volna olyan helyzetben, hogy megismertuk volna oket jobban. Parvalasztasnal regen az dominalt, hogy Joskanak hany hold foldje volt vagy hogy Mari anyja mennyire apolt jo viszonyt Pista anyjaval, mert akkor ki tudta hazasitani a lanyat.
2011. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
men, nem képesek ilyesmire
2015. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sokan nem képesek már, mert rengeteg mindenki csak a külsőségekre fektet hangsúlyt. Egyébként az emberi természet alapvetően mindig egyforma, csak a körülmények mások.
2016. jún. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze akadnak kivételek is, ők erősítik a szabályt! :)
2016. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!