Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar állampolgárságom mellé...

Magyar állampolgárságom mellé fel szeretném venni a szerbet, mint olyant. Mit kell tennem? Mit intézzek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 15:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
Történelemkönyvről volt szó amúgy, nem nemzetiségiekről. Azoknak soha, senkivel nem volt bajuk. Csak a politikacsinálókkal...a vad rác kifejezés szted honnan ered?
2011. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

15:14-es válaszoló!

Pont erre szerettem volna még rákérdezni, hogyha tartózkodási engedélyem van, akkor is csinálhatom ott a jogosítványt?

Egyébként köszönöm nagyon a váléaszokat!

2011. jún. 1. 14:14
 13/13 A kérdező kommentje:

Énis ezt mondom, hogy nemzetisg alapján nem szabad senkit sem jellemezni.

Fel sem tudom fogni, hogy pl. a szerb-magyarokat miért közösíti ki a magyar társadalom? Miért kell őket kiutálni? Én nekem vannak szerb rokonaim. Bár ők már Mo.-n élnek.

Viszont vannak barátaim, ismerőseim, akik Szerbiában. Az ég világon semmi bajom nincs velük. Nekik sincs velem.

És én ha Szerbiában vagyok, egy olyan városban, ahol már nem beszélik a magyart, szerül kell beszélnem - hallják, hogy nem beszélem perfekt. És nem utálnak, és nem mutatják ezért ki az utálatukat.

Én azt mondom, hogy szerb között is, magyar között is, és minden nemzet között is vannak rossz emberek.

2011. jún. 1. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!