Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5évesemmel először megyünk...

2,5évesemmel először megyünk Németországba repülővel ősszel, mit és hogyan intézzek?

Figyelt kérdés
Én sem repültem még sohasem, így nem tudom, hogy mit kell beszerezni, mire figyeljek a lányommal kapcsolatban, meg úgy összességében hogy kell intéznem a dolgokat? Köszi előre a válaszokat!
2011. aug. 6. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A gyermeknek kell csinaltatnod legalabb egy szemely igazolvanyt. Nem szukseges az utlevel. A szig-hez eleg az egyik szulonek jelen lenni az okmanyirodaban na meg a gyermek illetve a szuletesi anyakonyvi kivonata lakcimkartyaja.

A gyermeknek a gepre felvihetsz folyadekot csak meg kell majd a vizsgalatnal kostolnod. Egy kis kajat ragcsalni valot is vigyel neki. Magadnak is ha akarod.Tudjatok enni a gepen ha ehesek vagytok. Bar nem tudom mivel repultok lehet lesz kaja de a gyereknek mindenkepp vigyel valamit.

Legyen a kezipoggyaszotokban a gyereknek nehany dolog amivel le tudjatok foglalni, kedvenc jatek, konyv, szinezo stb. Leszallasnal szokott fajni a fuluk de ha pont akkor itatod vagy eteted szoval ragjon nyeljen akkor nem lesz gond ezzel sem. Legyen esetleg egy vekony kis pled ha elalszik tudd betakarni ne fazzon. Torlokendo legyen nalad ha maszatos lesz tudd letorolni. Most ennyi jut eszembe. Nem tudom mire gondoltal meg. Mi sokat repulunk nem szokott gond lenni.


27 hos kisfiu es 15 hetes kislany anyukaja

2011. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!