Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki tiniként agresszív,...

Ha valaki tiniként agresszív, felnőttként is biztosan az lesz?

Figyelt kérdés
Ismertem tinikoromban egy velem egyidős fiút, aki nem tudott beilleszkedni az osztályába, folyton agresszív volt és azt mondta, ki fog nyírni mindenkit, mindenféle durva filmet nézett és death metalt hallgatott, a családi körülményei is elég zűrösek voltak, a lányok is elbántak vele ,és azt mondta, meg akar erőszakolni és ölni egy nőt meg állatokat akar halálra kínozni. De amúgy tudott rendes is lenni, és valójában soha nem bántott senkit (sőt inkább segített), csak a szája járt. Szerintetek van esélye, hogy normális felnőtt vált belőle?
2011. júl. 23. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Tuti!


Aki igazán okos sorozatgyilkos, az többnyire a hétköznapi életben totál csendes, kedves, rendes pali, de belül dúl a vágy benne az ölés vagy szexuális erőszak irányába, állatok kínzása felé stb.

2011. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek után tuti nem bíznék benne, bármennyire kedves arcát is mutatná.
2011. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jézus isten,KERÜLD EL AZ ILYEN EMBEREKET!
2011. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"a lányok is elbántak vele és agresszív"

Érdekes párosítás... Én ismerek egy olyan embert aki nálam 1 évvel fiatalabb és alig 155 cm. Ő nem agresszív, pedig elbánnak vele a lányok.

Nyilván a kiközösítés az "agyára ment".

2011. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kifejezetten hobbit űztek a megalázásából. Amúgy már rég nem találkoztam vele, csak néztem egy filmet valami sorozatgyilkosról, és ez eszembe juttatta.:D De most így belegondolva, azok az emberek, akik bántották, rosszabbnak tűnnek, mint ő, hiszen ők tényleg tettek is valami rosszat, nem csak mondogatták vagy fantáziálgattak róla. Nem csodálom egyébként, hogy ilyen lett. Végülis, miért érezzen ő empátiát az emberek iránt, ha azok sz.rba se veszik... szomorú.
2011. júl. 23. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként gondolom egy alacsony, gyenge fizikumú emberről van szó...
2011. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!