Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Áltatok már bosszút? Hogyan?

Áltatok már bosszút? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval áltatok már kisebb-nagyobb bosszút valakin? Mit csináltatok? Nem azért kérdezem, mert itt ülök, és bosszút forralgatok, csak szimplán érdekel. Amúgy a szenteskedők ne jöjjenek olyanokkal, hogy a bosszú nem szép dolog, meg stb...


Ja és bosszú alatt nem feltétlen vérbosszút, meg ilyen nagy dolgokat értek, hanem gyerekcsínyekről is írhattok.

Köszi


2011. máj. 26. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Persze,elég sokszor...

Asszem van egy olyan mondás,hogy "Sosem tudod elérni,hogy mindenki szeressen,de el tudod érni,hogy mindenki féljen tőled." vagy vmi ilyesmi.


Legelőször akkor,amikor az egyik "barátnőm" beköpött a tanárnál,hogy puskázok.Akkor feltettem a myvipre(akkor még az volt a menő) azokat a képeket,amiket akkor csináltunk,amikor először vízipipázott egy pizsibulin.

Másnapra az egész suli rajta röhögött...

De volt egy másik,azt anya egyik volt pasijával csináltam(nem illett anyához,egy tahó volt).Írtam az exnejének egy sms-t a pasi mobiljáról,hogy újra akarja kezdeni vele a pasi és menjen egy étterembe x időben(azon az estén vacsoráztak ott anyáék is...).Hát volt botrány,mert a pasi "elfelejtette" anyának megemlíteni,hogy már elvált és van 2 gyereke.

2 hónapja pedig egy kicsit gyakoroltam a photoshoppot és szerkesztettem pár képet az egyik osztálytársamról meg egy nagyon gáz 15 éves srácról és a következő reggel mindenkinek a padján volt egy a képből...De a csaj megérdemelte,mert kiderült,hogy amíg én síelni voltam a nővéremmel,addig Ő a (mostmár ex)pasimmal összejött.


De csináltam egy durvábbat még ezeknél is,de azt nem írom le,mert megfogadtam,hogy soha,senkinek nem fogok róla beszélni...


Most hirtelen ezek jutottak eszembe,amik nem is olyan bonyolultak,de csináltam már sok mindent.Nem fizikailag okozok nekik fájdalmat,hanem lelkileg.Tudom,hogy ez rossz,meg stb,de nem zavar.Olyanokat sosem bántok,akik nekem nem ártanak,ezt mindenki tudja.


16L

2011. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik volt barátnőm teljesen kihasznált, nálam aludt, evett, minden, tök jól megvoltunk, legalábbis azt gondoltam, aztán jól átvágott...Azt hittem egy jó barátra leltem, az egyik legnagyobb titkomat elárultam neki, mert tudtam hogy hasonló van vele is és azt gondoltam ő megértheti ha más nem. Cserébe viszonoztam ezeket a "kedvességeket", elmondtam a szüleinek hogy nem jár suliba és ki fogják b*szni. Úgy oldotta volna meg a következményeket hogy év végén szó nélkül lelép otthonról végleg. Csak nem vette számításba ezt a kis szórakozásomat. Mellesleg a szülei folyton verték, kiabáltak vele és ugráltatták mint egy szolgát. Remélem nem kell leírnom a végeredményt.

Nem bántam meg, tökre nyugodt a lelkiismeretem, és jobban is érzem magam vele kapcsolatban.

18/l

2011. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsótól kérdezem, hogy az valahogy nem derült ki, hogy akkor most a te barátnőd elárulta a féltve őrzött titkodat?
2011. máj. 27. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem derült ki, többen lehet hogy sejtették, de végülis annak már "vége", meg ha piszkálnának se törődnék vele, az is én voltam vagy elfogadják vagy nem. Meg nem derült ki hogy én tettem keresztbe neki így nem állt bosszút azzal a titokkal. Ha meg is tette volna, ő is égne ezerrel, mert az ő titkát (ami ugye kb az volt mint nekem), minden ismerőse meg barátnője tudta, blogot is vezetett róla amit ezzel írt tele és nem szégyellte, csak miután még anno myvipen egy klubban röhögtek rajta emiatt, a blog is privát lett. De kb most is tudja mindenki milyen "mániákus" volt szóval ha rajtam röhögnének rajta is szép számmal :)
2011. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!