Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalt feleségek! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek! Hogyan álnátok, áltatok bosszút azon a kedves kolleganőn, aki elszerette a férjeteket és tapad rá, holott tudja, hogy felesége és 3 gyereke van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 09:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%

Oda adnám neki a férjem, vigye, vele is ezt fogja tenni (a nő is fog csalni, meg a hapsi is), szóval zsák a foltját).

Új életet kezdenék, szépet, boldogat, amennyire lehet.

2010. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy. A férjed viszont egy tetű, mivel felesége és három gyeeke van, nem kellett volna őket megcsalnia. Ezen gondolkozz el.

A nő szabad (vagy nem, de ez az ő dolga), nem neki kellett volna itt gondolkoznia, úgyhogy ne rajta akarj bosszút állni.

Gondolom nem kötözte ki és erőszakolta meg a párodat. Mert ha netán mégis, akkor állj rajta bosszút...

2010. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Sehogyan. Ha végiggondolod, az élet már megbüntette: a férjed vele van. Neked pedig lett egy nagy szerencséd: megszabadultál tőle.

Ne haragudj, nem bántásnak írtam, csak ez egyszerűen vicc, hogy milyen emberek vannak!

2010. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Hasonló cipőben jártam. Megalázott a volt férjem, ő nem csak egy koleganőjével feküdt össze, hanem többel is.A végsőkig nem szóltam, csak nyeltem. Egyszer egy este mindenét összepakoltam, és tele lett a terasz a cuccaival. Amikor hazajött csak nézett, kérdezte ez micsoda. Az utilapúd drágám. Kidobtam. És mit ád Isten, mirest szabad lett, már nem kellett egyik k....nak sem! Hoppá!!! Én aki hűséges voltam hozzá még akkor is, amikor tucatszámra megcsalt az élet engem igazolt. De lett egy másik férjem aki megbecsül.
2010. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

kidobtam a lakásomból, mint macskát szarni.

10 éve nem tud egyenesbe jönni, mert minden pénze az albérletre meg a megélhetésre kell.

Most szeresse az a nő.

2010. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%
mármint a férjem
2010. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
68%
a férjedet rúgd jól tökön a nőnel meg addj bimbócsavarodást. te meg élj boldogan a három gyerekkel. ismerkedj meg egy normális pasival
2010. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Ne állj bosszút nem jó semmire, Sz*rd le magasról csinálj úgy mintha nem érdekelene..! Amúgy bocs de a férjed egy tetű..! Kolléganőről nem is beszélve, tudod az élet vissza vág nekik..:-)
2010. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
55%
Egyet meg lehet bocsátani, de többet nem. Bocsi, de ha a férj félrelép, akkor annak oka is van. És nemcsak az, hogy férfiből van. Lehet, hogy benned is van hiba, csak nem tudod mi az. Kérdezd meg.
2010. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
59%

Volt egy kérdés a napokban: van-e normális férfi,férj? a következőt válaszoltam rá és az eseted igazolta.

Normális férfi nem létezik mintahogy nő sem!Mármint ebben az esetben normálisnak mondható.Az ösztön dolog tényleg butaság az önmegtartóztataás is az szerintem akarat és akaraterő kérdése.Nem egy eseteről tudnék mesélni az ismerőseim köréből amikor férjes nők nyomulnak a nős fériakra nem beszélve a singlikről akiknek az ilyen kapcsolatok vagy csak futó kalandok kifejezetten bejönnek!Mit tesz a férfi?Természetesen legalábbis magamból kiindulva udvariasan hárít!Igen ám ,de ez valamiért feltüzeli a nőket bedobnak mindent!Rádhangolódnak a kedvedben járnak megértik a megérthetetlen vicceid esetleg felvesznek egy szexisebb ruhát mint a felesége egy vadabb parfümöt használ stb.Ha összevagytok zárva egy munkahelyen ugye itt nincs családi probléma,befizetetlen számla gond a gyerekkel a suliban.Hát ennek sokan bedőlnek!A másik fajta férfi aki lámpás házba jár na az otthon nem kap meg mindent esetleg a felesége nem veszi észre,hogy mi a vágya bár itt megjegyezném,hogy eléggé morbidak lettünk és nem is kell,hogy ezt egy NŐ teljesítse úgy,hogy megalázva érezze magát!"

saját tapasztalatból mondom én is beleestem ebbe a csapdába.Semmivel nem kaptam többet mint otthon csak bebizonyítottam neki,hogy ha elég kitartó eléri a célját.Nem derült ki itthon,de nem is fordult elő csak egyszer,de több téren is tanultam belőle!Mindenképpen bocsáss meg neki és ne hozzd fel többet ha látod,hogy megbánta!Bosszú?Fontos ez?Inkább szerezd vissza a szerelmét a férjrdnek és ha megvan ennél jobban nem is tudod felbosszantani!

2010. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!