Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Koleszostársam egy beképzelt...

Koleszostársam egy beképzelt liba, mindig lenéz mindenkit, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Azt hiszi, ő a legokosabb, legműveltebb, legbölcsebb, legtehetségesebb. Mindig mondja, hogy a tizenévesek olyan buták, holott ő is annyi idős, mint mi. Már előre remeg a gyomrom, mikor megyek vissza a kollégiumba vasárnap, frusztrál a jelenléte, ez a mérhetetlen nagyképűség, meg lenézés, amit mutat a többiek felé. Nézi, hogy mi van rajtam, min röhögünk a többiekkel, mindig beszól valamit. 4-en vagyunk a szobában, többiek sem bírják, de nem mernek neki visszaszólni. Legszívesebben jól leégetném valamivel, de nem akarok veszekedést. De annyira elviselhetetlen, nem tudom, ez a lány milyen nevelést kapott. Szerintetek hogyan kezelhetném/nénk? Elrontja a mindennapjainkat.

17L


2011. máj. 29. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Bässz ki vele, legyél okosabb, műveltebb, tehetségesebb, és ezután te járasd le őt. ;)
2011. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha ti hárman vagytok ő pedig egyedül,akkor ne foglalkozzatok vele, ne is halljátok meg azt amit mond.

Ha meg beszól,kérdezd meg, hogy nincs neked jobb dolgod, minthogy velem foglalkozol.

2011. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
égesd le ,vagy agyabugyáld el :D
2011. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Darcy01 ***** válasza:
Ti hárman vagytok, ő egyedül. Egyszerre "támadjatok" rá.
2011. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Álmában vágj bele a hajába.
2011. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudtok elköltözni másik szobába?


Egyébként ha nem, akkor én azt javaslom, hogy nézzetek át rajta. Ne foglalkozzatok vele, ne reagáljatok az ilyen megjegyzéseire, legyetek el hárman. Ha annyira okos, csak észreveszi magát.


De valószínű, hogy mégsem annyira tökéletes ő, ha ennyire hangoztatja, ilyen helyzetekben általában "bűzlik" valami.

2011. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ott vannak a nővére barátai, akikkel mindig van, ilyen tipikus trendi barmok, akik mindenkit lenéznek. És ha összevesznénk vele, akkor elmondaná azoknak, sőt, biztos elterjesztené, meg kiírná facebook-ra is, hogy mi milyen nyomorékok vagyunk.
2011. máj. 29. 13:43
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Ez ne érdekeljen, akkor is ő húzná a rövidebbet.

Szerintem ha levágnátok a haját, biztos elköltözne. Aztán fröcsögjön amit akar, úgyis neki lesz égő.

2011. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Rövid a haja, meg amúgy is, azért fel is jelenthetne vagy nem tudom, nem hiányzik, hogy nekem legyen valami bajom az ő viselkedése miatt. Már olyanokra gondoltam, hogy esetleg tarthatnánk egy olyan hetet, amikor levegőnek nézzük, mintha ott se lenne, és ha hozzánk szólna, akkor is így tennénk. Akkor lehet észre venné magát és elgondolkodna. Bár ennyire nagyképű ember szerintem sosem változik meg.
2011. máj. 29. 13:48
 10/22 anonim ***** válasza:
45%

hát szard már le aki ismer úgy is tudja milyen vagy

az meg azt mond amit akar

2011. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!