Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Koleszostársam egy beképzelt...

Koleszostársam egy beképzelt liba, mindig lenéz mindenkit, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Azt hiszi, ő a legokosabb, legműveltebb, legbölcsebb, legtehetségesebb. Mindig mondja, hogy a tizenévesek olyan buták, holott ő is annyi idős, mint mi. Már előre remeg a gyomrom, mikor megyek vissza a kollégiumba vasárnap, frusztrál a jelenléte, ez a mérhetetlen nagyképűség, meg lenézés, amit mutat a többiek felé. Nézi, hogy mi van rajtam, min röhögünk a többiekkel, mindig beszól valamit. 4-en vagyunk a szobában, többiek sem bírják, de nem mernek neki visszaszólni. Legszívesebben jól leégetném valamivel, de nem akarok veszekedést. De annyira elviselhetetlen, nem tudom, ez a lány milyen nevelést kapott. Szerintetek hogyan kezelhetném/nénk? Elrontja a mindennapjainkat.

17L


2011. máj. 29. 13:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
én agyba föbe verném az ilyen hülyéket ha sokáig irritál na
2011. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Féltékeny vagy, szeretnél a helyében lenni. Kíváncsi vagyok, ez a lány milyen a valóságban, mert ha ennyire negatív figura lenne ahogy te állítod, akkor egyetlen barátnôje sem lenne.
2011. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
vagy lehet hogy rajtad van mit kritizálni :D
2011. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy hasonló ismerősöm. Angolból volt egy alapfokúja 15 évesen és azt hitte hogy ő az atyaúristen és mindenki mást lenézett akinek nem volt. Beíratkoztam angoltanárhoz és ezt kérdezte tőlem: "És tudja a tanár, hogy mennyire szar vagy angolból?"

Na, azzal, hogy felsőfokút szereztem amikor ő megbukott középfokon azzal teljesen leromboltam az egóját, és soha többé nem szólt be senkinek. :) Neked is valami hasonlót kéne csinálnod.

2011. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor most döntsd el, hogy akarsz valamit, vagy sem. Kezdem érteni, miért szól be a csaj...
2011. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék a helyében lenni, ugyanis nagyképű a semmire. Rosszindulatú, mindenkin röhög, a nővére (ismétlem a nővére) barátain kívül mindenki utálja. Ahogy észreveszem, inkább ő szeretne a mi helyünkben lenni, mert velünk kedvesek a fiúk, tudunk nevetni, és nem vagyunk megkeseredettek, mint ő.
2011. máj. 29. 13:57
 17/22 anonim ***** válasza:
74%
"Álmában vágj bele a hajába." Tudsz róla, hogy ez testi sértésnek minősül?
2011. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha titeket kedvelnek a fiúk és veletek jól elvannak, akkor mi a fenét zavar az, hogy ő mit csinál. Mert állításod szerint mindenki utálja, akkor gondolom mindenki tudja, hogy milyen utálatos. Én észre se veszem az ilyeneket, de itt a te esetedben sántít a dolog.
2011. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%
Látszik, hogy nem voltál kollégista. Kollégiumban nincs olyan, hogy testi sértés. Ha feljelent, a képébe röhögsz. Meg persze a rendőrség is.
2011. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Én se venném észre, ha reggelente nem az ő fejét látnám először és nem mellettem aludna. Össze vagyunk zárva egy kb 20 nm-es területen még egy évig, nem tudom nem észrevenni. Arrébb dobja a cuccaimat, rálépett a gyűrűmre és eltört, kidobja a kajámat, meg ilyen "apróságok". Ha köszönök, nem köszön vissza, hiába vagyok vele kedves, nagyon bunkó. Hát éljetek ti együtt egy ilyen emberrel minden feszkó nélkül, nem egyszerű, az biztos.
2011. máj. 29. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!