Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vonz annyira a 1997-98-9...

Miért vonz annyira a 1997-98-99-es évek?

Figyelt kérdés
Most vok 18 éves. Ezeknek az éveknek a végèn voltam ovis. Nem tom h miért de mostàban mindig arra idöre gondolok. Szivesen nézek akkori filmeket; hallgot akkori zenéket stb... Ha "visszatérek" abba az idöbe boldog vagyok. Miért vonz annyira az az idöszak?
2011. máj. 29. 20:11
 1/6 anonim válasza:
100%

Mondhaatnám, hogy "szerintem terhes vagy".


Amúgy engem is vonz néha a nosztaliga.


Mesélj, ilyen zenéket szerettél akkoriból?

2011. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

egyszeru a valasz, mert az jon be neked :D

nekem pl. a 85-90es evek kozti hollywood zenei, hangulata stb.. :D

2011. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nyilván mert akkor boldog voltál, vagy volt valami meghatározó élményed, esetleg az utána következő "rossz" iskolás évek miatt, stb... Emlékezz vissza, ezt neked kéne tudnod.
2011. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom láttad-e már a hair c.filmet , de abban a korban szívesen élnék :))
2011. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős vagyok, és nekem is ez volt a kedven korszakom, mert ebből a korból van a legtöbb szép emlékem, ilyen kor még kicsi és szabad voltam, és én is szívesen gondolok azokra az időkre.
2011. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ez velem is így van,20 éves vagyok, de engem még a 80-as évek is vonzanak, pedig akkor még nem is éltem, csak szüleim történetei alapján. Főleg a 80-as évekbeli Budapest az ahol szívesen lennék.
2011. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!