Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lány oszt. Társaim megfognak...

A lány oszt. Társaim megfognak haragudni rám? (direkt a témakör)

Figyelt kérdés
Szóval, haragszik rám egy fiú, mert nem járok vele.. Mikor mondtam neki hogy "neharagudj de szeretném ha csak barátok lennénk" akkor lement msn-ről :- ( Viszont az oszt. társaim nagyon bírják ezt a fiút.. Én meg csak egy szürke kisegér vagyok.. Ő meg kb.az osztály macsója.. Na mégis most megfognak haragudni a lányok is az osztályba?
2011. máj. 30. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, hogy kiabálok, DE MI AZ ISTEN KÖZÜK VAN HOZZÁ???
2011. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát, mint mondtam, olyan híres az osztályba
2011. máj. 30. 15:32
 3/19 anonim ***** válasza:
Te döntöttél így,hogy NEM jársz vele...és szerintem nem olyan "hülék" az osztálytársaid,hogy azért haragudnának rád,amiért fölösleges.Ha mégis megharagudnának,akkor az ő bajuk,Te döntésed,te így láttad jónak.Elsőnek igaza van,mi közük van hozzá?
2011. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sz@rni rá. Mármint arra, hogy mit gondolnak. Kit érdekel? Te így döntöttél, punktum. Senkinek semmi köze hozzá.
2011. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szard le az egészet. Ne másoknak, ne elvárásoknak, hanem MAGADNAK élj!
2011. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért senki nem fog rád haragudni, mert nem jársz vele. Miért haragudnának? Nyugodtan mondd meg, hogy nem tetszik a macsó gyerek, te többre tartod magad. Lehet, hogy még vissza is vesz magából.
2011. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Na és? Azzal jársz akivel akarsz, ne hagyd már hogy az befolyásoljon hogy kinek mi a véleménye, meg az hogy ki híres az osztályban.
2011. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok,szerintem nem fognak ezért megharagudni...inkább örülni fognak :D
2011. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
szard le,rég rossz ha ennyire érdekel hogy mások mit gondolnak rólad
2011. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha járnál vele, akkor meg az lenne a baj, mert ugye lefoglaltad magadnak az osztály helyes fiúját a többi lány elől.
2011. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!