Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lány oszt. Társaim megfognak...

A lány oszt. Társaim megfognak haragudni rám? (direkt a témakör)

Figyelt kérdés
Szóval, haragszik rám egy fiú, mert nem járok vele.. Mikor mondtam neki hogy "neharagudj de szeretném ha csak barátok lennénk" akkor lement msn-ről :- ( Viszont az oszt. társaim nagyon bírják ezt a fiút.. Én meg csak egy szürke kisegér vagyok.. Ő meg kb.az osztály macsója.. Na mégis most megfognak haragudni a lányok is az osztályba?
2011. máj. 30. 15:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért is haragudnának? Legfeljebb hülyének néznek miatta, ha jó arcnak tartják a srácot. Viszont haragudni nincs okuk, hiszen így sokkal jobbak az Ő esélyeik, Te máris kiejtetted magad, mint lehetséges vetélytárs. Szerintem ennek inkább örülni fognak.
2011. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

kedves első. egyrészt alapvetően igazad van, másrészt egy osztályközösségen belül a "pont lesz@rom, hogy a többieknek mi a véleménye rólam" mentalitás nem túl célszerű...


sajnos nem lehet megmondani, hogy miként fognak reagálni.

ha a valóságot tudják meg, akkor is lehetsz beképzelt kis k*rva, akinek semmi sem elég, de lehet, hogy kiröhögik a csávót, hogy nálad próbálkozott.

viszont arra is fel lehetsz készülve, hogy ő úgy fogja előadni, hogy te nyomultál rá...


jó lenne, ha meglenne lementve az msn beszélgetés, főleg az utóbbi esetben...

2011. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
hát barátnőmnek bemásoltam amit beszéltem a sráccal, nem azért fognak utálni mert annyira helyes.. Hanem mert inkább jó humorú, nagyon menő, külsőre senkinek nem igen kell.. De azért fogok én a sz*r lenni, mert miért nem tudtam vele össze jönni, szegény gyerek.. Meg hogy nekem nem elég senki.. Meg ilyenek lesznek..
2011. máj. 30. 15:46
 14/19 anonim válasza:
Miért nem jársz a fiúval?És ő mit mondott,mi tetszik benned neki?
2011. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Miért járjak vele ha nem szeretem?
2011. máj. 30. 17:15
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy szürke kisegér vagy, ha az osztály macsója rád hajt. És ráadásul te koptatod le, nem ő :)

Maradj laza, vidám, ne hagyd, hogy befolyásoljanak a többiek. Figyelj arra, hogy keresd mások társaságát amíg le nem csitul ez az ügy, nehogy kiszorulj a "macsó fiú" miatt, amíg ő másokkal nyalogatja a sebeit, mert akkor esetleg elválaszthat a társaságodtól. Mindig keresd mások társaságát. Aztán majd elmúlik ez is. Tudod, minden csoda három napig tart.

2011. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy nem tart semmedig sem.. :- (
2011. máj. 30. 17:40
 18/19 Vree ***** válasza:
Egyrészt honnan tudnák meg? Szerintem sokkal valószínűbb hogy te adod tovább véletlenül, mint hogy a srác önként elmondja hogy kosarat kapott.
2011. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát ha nem is így mondja el, de olyanokat tuti fog mondani hogy "ez a büdös r*banc,ezt meg ezt mondta" És már kész is
2011. máj. 30. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!