Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm haragudni fog hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm haragudni fog hogy elhalgattam elölle hogy ő az első lány az életembe?

Figyelt kérdés

Barátnőmel (21) lassan 2 hónapja járunk. Ő az első lány az életemben. Párkapcsolati és szexuális téren egyaránt. De viszont ő ezt nem tudja. Sohase hazudtam neki, csak elhalgattam a dolgokat (szégyeltem). Egyszer szóbajött és említettem neki hogy nem vagyok túl tapasztalt, erre kinevetett (azt gondolta hogy csak viccelek), én meg inkább nem folytattam. Neki viszont több barátja is volt már előttem. Szinte kerülöm az "olyan" helyzeteket, amiből az ágyba kötnénk ki. (((de viszont nem szeretném ha csalódna. Nemrég vissza hallottam hogy azt gondolja hogy magcsalom és ezért csinálom ezt.

Ezért rászántam magam hogy beszélek vele, és elmondom az igazat. Vajon hogy fogadja, ((( csajok, ti hogy álnátok a dologhoz???))


2010. aug. 31. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha megmondod, hogy szegyelted, szerintem semmi baj nem lesz. En szemelyszerint nagyon aranyosnak tartanam es orvendenek is neki nagyon de nagyon, bar ez egyenfuggo. Lehet hogy kicsit durcas lesz mert nem mondtad el neki, de valoszinuleg meg fog erteni es jol fog neki esnki maga a dolog, hogy o az elso midnenfelekeppen.
2010. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

De vagy viszont! A de viszont nyelvtanilag nem helyes.

Nem fog elhagyni emiatt nyugi.

2010. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

2. te grammer náczi! így már teljesen értelmetlen a szövege, mi? így nem bírod felfogni mi a mondanivalója...?


én viszont megértettem simán a problémádat és egyetértek az elsővel

2010. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki:) szerintem ez aranyos, elég hülye a csaj ha ezért kinevet vagy kevésbé fogsz neki tecceni.
2010. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
:)
2010. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De édes...szerintem egyáltalán nem fog haragudni.Sőt mi több szerintem legbelül ha nem is mutatja ki de örülni fog neki.:)Nyugika
2010. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a vállaszokat. Ezt a "kinevetősdit" csak azért írtam hogy szemléltessem hogy mennyire nincs tisztába a valósággal. (hiszen azt hitte csak viccelek) Bár nemis hibáztatom ezért hisz csak 2évvel vagyok nála fiatalabb és a személyiségemből se gondolnám hogy erre következtet.
2010. aug. 31. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Emiatt nem fog elhagyni...


Egyébként grammar, nem grammer.

2010. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velünk is ugyanaz a helyzet volt, annyi, hogy én vagyok a lány. Ő egy csajozós tipus volt mindig, mindenki azthitte h ágyba is viszi őket de igazából örökké eltünt. Rá egy hónapra h lefeküdtünk mondta el mert nem akart többet hazudni (ugye ha kérdeztem h mi a jó neki tapasztalataiból itélve mindig mesélt). Aztán aztmondta beszélnünk kell és elmondta. Nem tudtam elhinni. Amikor meg felfogtam az fájt a legjobban h hazudott. De megbocsájtottam neki mert szeretem és inkább megbecsülöm azt h elmondta és h nem fog többet hazudni :) Alig ismertem mikor öszejöttünk, ugymondd nem csodálom h nem bizott bennem , de boldog vltam mert velem ugy érezte h megéri :) L/18
2010. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Nagy hiba lenne ha elmondanád.Oda a presztizsed.Ne legyél már ilyen puha p*cs.Azt akarod hogy úgy nézzen rád mint tanárnéni a kis nebulóra?Mert hogy ezek után így viszonyulna hozzád a nagy eseménykor,mindent látnál a szemében,csak azt nem hogy férfi vagy.El tudnád ezt viselni?Jól mulatna rajtad,persze viszafogná magát,de majd akkor eszedbe juthat,hogy te sodortad magad ebbe a röhelyes helyzetbe.

Tévedsz ha azt hiszed hogy egy vallomással megoldhatod ezt a helyzetet,csak elveszíted azt amit most oly fontosnak tartasz: a büszkeséged.

Persze,tudom hogy a döntő pillanatban össze fogsz roppanni,és mindent bevallasz,mert azt hiszed így könnyebb lesz.Túléled.Ezt is.Nyuszi.

2010. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!