Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Iskolát váltanátok az ő...

Iskolát váltanátok az ő érdekében?

Figyelt kérdés
17 éves vagy (11-es), van egy srác az osztályban, akivel már 9. óta nagyon (!) jóban vagyunk, legjobb barátok voltunk, aztán persze kezdett komolyabb lenni. Nem szerettem volna vele összejönni, mert úgy gondoltam, hogy nem működne osztályon belül, egyszer csókolóztunk, de semmi több. Múlt héten beszéltünk újra arról, hogy mi lenne ha összejönnénk, de annak ellenére, hogy vonzódom hozzá, tudom magamról, hogy nem menne a napi 10 óra együttlét, szóval újra eljutottunk oda, hogy nem, és most kórházban van, mert megszúrta magát. Kilépnétek az életéből? Írjatok kort légyszives.
2010. ápr. 15. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért is kéne sulit váltani? Írtad, hogy vonzódsz hozzá, de mégsem tudnál vele együtt lenni 10 órát naponta. A kérdés itt az, hogy a vonzódáson kívül nem érzel semmit? Tehát biztos nem esne jól, ha vele lehetnél? És osztályon belül az ilyesmi nem baj. Miért lenne az?

Szóval akkor te nem vagy belé szerelmes? Mert erről nem írtál, hogy mit szeretnél (azon kívül, hogy együtt lenni vele nem). De megpróbálhatnád, ha nem jó, akkor mondhatod, hogy inkább nem. De hátha jó lenne.

- Amúgy, azt, hogy megszúrta magát, hogy kell érteni?

2010. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, 18/L
2010. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem túl világos, hogy kell érteni a "megszúrta magát", de ha jól veszem le, akkor direkt csinálta. (?) Szóval ha igen, akkor nem kérdezem meg, hogy ő hogy érez.
2010. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen direkt, szerencsére nem olyan komoly, mint amilyennek első hallásra tűnik, de engem nagyon megrémisztett. :S Nem tudom, hogy mit kéne tennem, nem vagyok belé szerelmes, de nagyon fontos nekem, nagyon eltávolodtunk mostanában egymástól, alig beszélünk. Mindig várom, hogy odajöjjön és zavar, ha más lányokkal van, nem teszem szóvá (mert miért tenném, nincs beleszólásom), az első beszélgetés után nem beszéltünk 2 hétig, nem is köszönt, mert azt mondta, hogy neki most így a jó, ezért gondolom, hogy jobb lenne neki, ha inkább ott sem vagyok. Tényleg hajlandó lennék átmenni máshova, pedig nem szeretném hogy teljesen megszakadjon minden köztünk .. :S De már így sem tudok elszámolni a lelki ismeretemmel..
2010. ápr. 15. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Jujj, ez durva. :( Durva helyzet. Én azt mondom, hogy majd le kéne vele ülnöd, és megbeszélni az egészet. Megkérdezni őt, hogy neki hogy lenne jobb. Hogy ő mit akar. Persze ha nem akarsz vele együtt lenni (mint barátnő), akkor ezt szögezd le előre. A választási lehetősége így az lesz, hogy vagy "el lesz" a közeledben, vagy "nem lesz el". De ezt mindet tőle kell megkérdezned. Megbeszélni mindent jó hosszan.
2010. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De figyelj. Ha a vonzódás megvan, akkor megpróbálhatnád, milyen lenne az oldalán. Ha nem lesz jó, akkor erre ő is rájön, és így tudnátok befejezni ezt.
2010. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, gondolkozom rajta, még van időm, amíg felépül .. :):(
2010. ápr. 15. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáljátok meg! Lehet, hogy beleszeretsz, és tökéletes párt alkottok.:)
2010. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!