Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tönkretesz, mert egyforma a...

Tönkretesz, mert egyforma a bikinink. Hogyan ne őrüljek meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, amolyan befolyásos típus. Én se vagyok szürke kisegér, de neki van "hatalma", tehát amit ő mond, az van. Tegnapelőtt voltam bikinit vásárolni, honnan a gyönyörű mindenhatóból tudtam volna, neki milyen a fürdőruhája. tegnap rakott fel bikinis képet(o.O) Facebookra, az aláírás pedig így szólt: "na, nézzed te hüje p!ccsa XY(én), rajtam vmivel sexysebb. máskor nehari de gondolkozz mielőtt elköltöd a csóró szüleid pénzét:P xD" Ma voltunk strandon, természetesen összefutottunk az ő csapatával is. Ugyanaz a fürdőruha volt ugye rajtunk, mert csakazértis felveszem, ha már spóroltam rá. Aztán odajön hozzám, és üvölt: "Normális vagy, te p.csa! Idepofátlankodsz a mi részünkre, az ÉN fürdőruhámban, és még zajongsz is(gitároztam). Mi a f@szért nem kotródsz haza és fürdesz a disznaitok közt?" Erre mit léptem volna, kiröhögtem, hazamentem, de félek, hogy valamit még csinál, nem szokta annyiban hagyni az ilyen hülyeségeit. És megmondom őszintén, félek. Segítség?

13L (a csaj 15)


2011. máj. 30. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell félned. :D Az ilyeneknek mindig csak a szájuk nagy. Ha beléd köt akkor röhögd ki és hagyd ott a francba. :) A lényeg hogy ne szólj vissza. Csak röhög. Ez megalázó lesz neki és egy idő után abba hagyja.
2011. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nyugodtan pofozzon csak fel, te meg majd feljelented a rendőrségen bántalmazásért, akkor majd röhöghet. Ráadásul te még nem vagy 14, ez súlyosabb esetnek számít a részéről.


Egyébként nézz át rajta. Azért csinálja, hogy provokáljon. Ha nem sikerül neki, akkor idővel abbahagyja.

2011. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kiröhögés jó módszer, mert egyrészt azt látja, h nem tud hatni rád, másrészt ciki lesz neki egy idő után, h csak röhögsz rajta.:)
2011. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is félek, mert én 18 vagyok, de pár év múlva ezek is nagykorúak lesznek és az ország az ilyenek kezébe kerül.


Mindig elhűlök, amikor ilyen kérdést olvasok. Hihetetlen, hogy a tiniknek ilyen K*RVA NAGY POFÁJUK van. Semmit nem tud a valódi értékekről, számára az egész világ anyuci pénzét jelenti, mindent ehhez viszonyít, hogy nekik mennyi van, másnak meg mennyi nincs, nincs fogalma arról, hogy nem ő keresi meg azt a pénzt. Én az ilyennek nekimennék egy feszítővassal... egy betűt nem bír leírni helyesen, ott van a tojáshéj a seggén, és olyan marha nagy a pofája arra, hogy anyucika vesz neki valami szart, ami úgyis kimegy a divatból két hét múlva.

Szülőket kérdezem:



MIÉRT NEM NEVELITEK A GYEREKEKET???????????

2011. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy kiröhögted, de miért kellett hazamenni őnagysága kedvéért? Vegyen magának egy saját strandot, ha nem bírja a társaságot.
2011. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Avval is én vagyok az übermegacikigáz, hogy igazi, tanyasi házban lakunk. Van egy kis földünk, egy veteményes, egy gyümölcsös, pár tehén, baromfiak, disznók, mangalicák. Legalább van mit ennünk és nem narancsbőrös tőle a sejjhajom, de ez gáz-.-"
2011. máj. 30. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:

De jó,hogy nem most vagyok tini.

Viszont, ha valamiért neked menne megpofozna én biztos nem hagynám annyiban... De az jó megoldás volt,hogy kiröhögted. Ja és semmi nincs abban,ha hasonló bikinitek van. Nem vagy te jós, hogy kitaláltad volna, hogy ő milyet vesz. Aki ezen fennakad az ritka egy sznob pics@ lehet.

2011. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

te vagy a normális, és ő az idióta. mindig ez járjon a fejedben.

az élet téged fog igazolni.

akárhányszor próbál téged leszólni, ne hagyd magad.

2011. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizony, nem téged minősít, hogy ilyen hülyén viselkedik.
2011. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem semmiképp ne hagyd magad. Mi az hogy az ő területe? Ha meg akar verni állj ki mindenképp, ne csicskulj be. Magyar vagy roma az a csaj amugy?
2011. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!