Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek minden cigány...

Baranyi kálmanné kérdése:

Szerintetek minden cigány egyforma?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 05:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Igen!


Ugye akkor most rasszistafasisztaneonáciállat vagyok?

2010. máj. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem! Ahogy a rasszista Jobbikosok sem egyformák. Közöttük is van normálisan gondolkodó ember!
2010. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
1-2 kivétellel igen
2010. máj. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

Alapvetően nem a származásukért ítélik el őket, hanem egy bizonyos életforma miatt.

Azt az életformát többnyire cigányok művelik. De nem minden cigány él úgy és nem csak cigányok élnek úgy.

2010. máj. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg csak 1-2 kivétellel nem.
2010. máj. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Vagyis 1-2 kivétellel igen. Reggel van még. :D

17.39-es

2010. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Minden kínai egyforma, minden néger egyforma...


Egy kínai meg gondban van az európai emberek megkülönböztetésekor - nekik meg mi vagyunk egyformák.

2010. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Én elítélem a megkülönböztetést.

Ha már utálom a 90%-át, akkor a maradék 10%-t is.

2010. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

De lököttek itten egyesek:DD


Velük dolgoztam, dolgozom elég keményen:S és sajna sokszor kinyílik a bicska a zsebemben, pedig általános iskolai gyerekek. 6. osztályosan részegen jönnek órára... bealtatózzák magukat, mert az FELPÖRGETI ŐKET! igen, ezt így.. én meg azt sem tudom, hogy mentőt hívjak, vagy küldjem őket haza, mert ha megmurdál az órámon engem lecsuknak... aztán a fiúk tiszteletjelükként előveszik farkukat.. megfenyegetnek, hogy megölnek... tudnék még mesélni.. és a legjobb az, amikor ezek után közli velem a gyerek szünetben, hogy:


"még nem érkezett meg a házpénz, de úgy várják, hiszen 120.000 ftról van szó! ma már asszem 150.000 csak azért, hogy legyen hol lakniuk- igen, utána lehet nézni, ez csak az egyik segély, a sok többi mellett.. én nekem meg a munkával megszerzett pénzem, ami bruttó sincs ennyi, hogy ezekkel dolgozzam...


DE, mindezek ellenére találtam pár olyan tanulót, akivel a mai napig is tartom a kapcsolatot egyik közösségi oldalon. Én még olyan tiszta lelkű embert azelőtt még kb. sosem láttam, -(jól neveltek, jól tanulnak, szófogadóak, stb..stb...)- mint az a pár gyerek.


És félreértés nélkül, ők is nagyon kreolbőrűek. Sajna tényleg nagyon kevés van ebből a fajtából. És most ez utóbbi legalább 4-5 gyerekről szól, 3 családból. Meg lehet találni őket, de tényleg az a baj, hogy a 98%-uk nem ezt a fajta életmódot éli.. kritikán aluli, amit művelnek.


("hogy a rák enné meg a szívedet" napi programozás náluk a másik ember felé...)

2010. máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
inkább így kéne kérdezni:Minden ember egyforma?válasz:nem!Tehát minden cigány egyforma?válasz:NEM!
2010. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!