Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudom csúnyán hangzik, de...

Tudom csúnyán hangzik, de rettenetesen irigylem a legjobb barátnőm sikereit a fiúk terén. Mit kezdhetnék ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt meg már évek óta barátnők vagyunk,igaz ő mindig sikeresebb volt a fiúk terén,de az utóbbi pár hétben meg különösen. Neki mindig volt pasija,nekem meg már két éve nincs.

Most is felvett valami srácot Facebook-ra és mindig nagy örömmel mesélni hogy ezt meg azt mondta neki, meg ide meg oda hívta őt a pasi. Aztán még azelőtt is kikezdett valami csávóval,de aztán annak rejtélyes módon vége lett. De még pár héttel ezelőtt az én ex pasim is bepróbálkozott nála én meg ezt végig néztem, de azt hittem elbőgöm magam. Aztán ha megyünk az utcán mindig mondja nekem hogy "húú láttad hogy bámult engem az a pasi?". Mondjuk én ezekről a pillanatokról általába lemaradok,de akkor is....

Lehet csúnyán hangzik de nem értem miért szeretik annyira a fiúk,teljesen átlagosan öltözködik (farmer,póló,sportcipő)és még azt se mondanám hogy kihívó vagy valami...Én próbálok inkább kicsit csajos lenni és bevallom "fél kiló" vakolatot magamra kenni,de semmi engem észre se vesznek. Szerintek hol a hiba bennem?


16/L


2011. okt. 2. 09:30
 1/4 anonim válasza:

Gondolj bele de neki a kapcsolatai felszínesek nem tartanak sokáig de ha lesz neked az tuti biztos hogy hosszú kapcsolat lesz

Én is így voltam hogy oszt társaimnak már minimum5 pasija volt nekem meg nulla aztán megtaláltam és már 2 éve vagyunk együtt és nem hiszem hogy szétmegyünk

2011. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
és "fél kilo vakolatot" se kenj magadra akár hiszed akár nme férfiak inkább nem szeretik mert félnek mi lesz ha ez nincs rajtad meg nem tesz jót hosszú távon se bőrödnek
2011. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én mondjuk nem tartom szépnek magam de szempillaspirált használok max egyéb sminket nem

Bár jó hogy én itt beszélek ha nem talál meg kedvesem nem hiszem hogy lett volna valami előtte lévő "barátom" rendesen kihasznált és helybenhagyott , ezért se keress veszettül pasit mert ki fognak használni

2011. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kiovéve persze ünnepeknél meg éttermezésnél
2011. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!