Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megosztanátok velem, hogy...

Megosztanátok velem, hogy most mi a legnagyobb problémátok?

Figyelt kérdés
ha igen , akkor köszi :) lehet tudunk egymásnak segíteni :)
2011. jún. 4. 13:27
1 2 3
 1/29 tetro ***** válasza:
nincs itthon elég rák, pedig öt főre kéne rizottót készítenem... :\
2011. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
háát miért nem mész le a boltba?:DD
2011. jún. 4. 13:34
 3/29 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom, hogy nincs bajom.

Csak ülök itthon, és megdöglök az unalomtól...

2011. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Kicsit beteg vagyok, és azon agyalok, hogy mit tegyek, hogy ne unjon rám a barátom. Ráadásul kedden vizsga. Amúgy egész jól vagyok. Neked?
2011. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
miért unna meg? és milyen vizsgád lesz? és mi a bajod? háát én is beteg vagyok kicsit, és ma lenne buli...de szerintem nem tudok menni mert vagy 6napja fáj a torkom és most nem tudom eldönteni, h menjek e ...és és ittaz érettségi szóbeli és nem tanultam még, és reménykedek, h megvan a nyelvvizsgám...
2011. jún. 4. 13:40
 6/29 anonim ***** válasza:

-időhiány

-nagyon melegem van

-Nincs barátnőm most

-sok a házimunka

-Ki kellene festeni a házat

-fát kellene vágni

-gond lesz a suli végével nem lesz meg a 4,51es átlag mert tesiből kettes leszek és az mindent lehúz....pedig csak 2 db 4 esem lesz.

-20éves vagyok (öregszem basszus:-P)

Nyári gyakorlatra kell menjek ,de nyáron lenne egy sokkal jobban fizető munka..

2011. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
A legnagyobb melegben kell cseresznyét szedni.
2011. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nemsokara szuletik a babank, en kulfoldon dolgozom, es nem tudom, hogy haza engednek-e a szuletesere. Ha nem engednek el akkor nem tudom, hogy itthagyjam-e az amugy jol fizeto melomat, es veluk legyek, vagy kihagyjam ezt a szamomra nagyon fontos pillanatot viszont anyagilag sokat tudok tenni ertuk megmarad munkam. Melyik a fontosabb?


Neked meg azt tanacsolom, hogy maradj otthon, buli mindig van, de nem csak, hogy te lehetsz meg betegebb de megbetegitheted a tobbieket is ha elmesz.

2011. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Háát én meg azt tanácsolom neked, hogy inkább hosszutávon gondolkodj..neharagudj, h ezt mondom, de szerintem fontosabb a munka , mert érted, jön a baba is , és azért pénzre mindig szükség van, nem így van?
2011. jún. 4. 13:52
 10/29 anonim ***** válasza:
Hat hosszutvaon biztos igaz, de az a teny, hogy lemaradok a gyermekem szuleteserol az eleg lehangolo. Raadasul evente csak 3-4 alkalommal tudok hazamenni, osszesen kb 2-2,5 honap idtartamra. Szoval az erzelmek versengenek az eszervekkel.
2011. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!