Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet csak símán...

Ez mit jelenthet csak símán flört vagy esetleg tetszettem neki, most mit tegyek? Távolság? Hülyeség? S

Figyelt kérdés

Ma voltam balatonfűzfőn bobozni az osztályommal

volt ilyen hintóka vagy mi ami körbe forgatta az embert nagyon durva volt.

aki azt felügyelte srác nagyon vicces kedvébe volt nem mosolyogott csak vicces dolgokat csinált

volt hogy rám nézett mosolygott stb. volt hogy én is odaszoltam neki meg mosolyogtam,kacagtam.

sokan voltunk nem hiszem h pont engem szurt volna ki.

folyamatosan azzal szorakozott hogy slaggal locsolt mindenkit beleértve engem is.

sokszor felkiáltottam hogy jahj stb. mindig mondta hogy jahj nem lesz semmi bajod..:=) mosolyogva.

mikor már tényleg csak páran voltunk elkezdte hűteni a kezét valamiért rámnézett kérdezett vmit hogy kérek e vizet..:D

mondom keveset erre viccesen elkezdte csorgatni.

mondtam hogy ez igy nem jo nem ér ide...

kb 3-4 m volt közöttünk

felugrott a kerítésre(az választott el minket)

átjött oda hozzám mondta h tartsam oda a kezem mert lehűti mert nagyon meleg volt az idő.

5 percig is ott voltunk beszélgettünk hogy ilyenkor olyan jo a hideg stb.

kérdeztem h honnan tud ieneket..

közös volt bennünk egy családtag betegsége..mind1..:D

aranyos kedves volt,mondta is mikor ránéztem hogy a szem az mindent elárul.

ez volt kb 20 percig utána mind2-en elmentünk mert dolgunk volt utána nem láttam viszont már hazajöttem a balatonrol pécsre és most olyan fura érzés van bennem..:(

hülye vagyok?


2011. jún. 5. 18:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!