Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy vagy fiúnak...

Csak én érzem úgy vagy fiúnak lenni tényleg könnyebb?

Figyelt kérdés

Csaj létben a negatívumok: vérzés, terhesség és minden vele járója, adjon magára( csajnak ugye szépnek kell lennie, ha meg nem az sminkkeljek magát stb), több veszély fenyegeti a lányokat - megerőszakolás pl.

Ellenben pasiknál: fizeti a randit(legtöbbször, de ma már ez se teljesen igaz), egyértelmű jele van, ha épp testileg szerelembe vegyülne, senki nem nézi le, ha szőrös, kevésbé kell figyelnie a védekezésre, hisz úgy se az ő hasában nő egy élet.

És még mindig ott van az a tény, hogy a lányt útszélinek míg a pasinak "menőnek" nézik, ha sok partnere volt.


Cáfoljon meg valaki!


2011. jún. 8. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te gondolod, én is így gondolom. Láttam erről egy jó nagy esszét valahol, ott még kb. 5x ennyi le van írva, elég meggyőző a fiők javára.
2011. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
ezért vagyunk mi fiúk, hogy megvédjük a lányokat :)
2011. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Akkor elmondom a pasi lét negatívumait: nekünk kell kezdeményezni, teperni egy kapcsolat kialakításáért, nemtudunk a külsőnkel érvényesülni az élet bármely területén, egy pasi nem üthet meg egy lányt mégcsak védekezésből sem ha az esetleg rátámadna, fizikai munka, megvédeni a nőket.

A védekezésre ugyanúgy oda kell figyelnünk, mert senkisem szeretné a fele fizetését elkölteni egy becsúszott gyerekre, valamint ugyanúgy adni kell külsőnkre mint a nőknek tehát ezek az érveid nemvoltak helyesek.

2011. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Terhesség negatívum? :O
2011. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Kihyagytam még az anyagi oldalát: főleg a kapcsolat elején, de van h később is szinte mindenhol a pasi fizet, fuvarozni a csajt főleg ha még nem éltek együtt, mindig meglepni valami aprósággal(ami ahhoz képest nemolcsó főleg ha a rendszerességet nézzük)

szóval még mindig könnyebb csajnak lenni..

2011. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem kívánt terhességre gondolok leginkább. Annak a válaszolónak, aki szerint a fiúnak kell teperni: annak se mindig, hisz már nem várja el minden lány, hogy a pasi kezdeményezzen.
2011. jún. 8. 19:44
 7/18 krameri ***** válasza:

elég pesszimisták vagytok... Mindkét nemnek vannak hátrányai, és előnyei, ezen felesleges vitázni.

Nekem is fura, hogy a terhességet negatívumnak írod, inkább gondolj bele, hogy 9 hónapnyi ˝teher˝ után egy életre olyan boldog kapcsolatot kapsz, amilyet egy gyermek az apjával sose tud.

Fiú meg panaszkodik, hogy nekünk kell udvarolni, ó te szegény... Milyen unalmas lenne, és mennyire értékelnék egymást a párok, ha anno nem küzdött volna legalább az egyik a másikért. Lemmy Kilmister mondta, a hajsza a lényeg, nem a zsákmány.

Nők meg panaszkodnak, hogy nekik fontos a külsejük, hát elmondom, nincs a világon olyan nő, aki nem tetszik a környezetéből jó pár embernek. Lehet, hogy nem az fog neked udvarolni, akit a legjobban akarsz, mégis te vagy a legboldogabb ember a földön, mikor valaki őszintén kimondja, hogy gyönyörű vagy!

Lehet, hogy a másik nemnek könnyebb, a másik meg jobb, de aki ezen gondolkozik, az komolyan szeretne cserélni?

2011. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg könnyebb fiúnak lenni, ezért szörnyen bánt a dolog, hogy nőnek születtem, és nem is fogom átoperáltatni magam.
2011. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Amit leírt az a fiú kommentben, hogy mik a férfi lét hátrányai. Azok közül egyiket sem nevezném hátránynak, ha megbékülünk vele. Fizikai munka- van aki direkt arra megy, mert szereti is ezt csinálni bár ez ritka. A kezdeményezésről meg annyit, hogy manapság olyan világot élünk, hogy már inkább a nő kezdeményez mintsem a férfi.

A pénz meg talán, bár én soha nem várnám el és eddig sem vártam el egyetlen pasitól sem, hogy mindent ő fizessen. Még az elején is viszolygok ettől. Megvédeni a nőt- Igen, mert a férfiak általában erősebbek, mint a nők.

Én még mindig úgy érzem, hogy a nőknek hátrányosabb a helyzetük, de főleg a terhesség és a menstruáció miatt. Van olyan , aki azt mondja, hogy a menstruációt tekintsem annak, hogy nő vagyok és inkább örüljek neki. Próbáltam az érem pozitívabb oldalát is nézni, sajnos nem jött össze, még mindig ugyanúgy utálom, hogy 7 napon keresztül vérzek, és az első 3 napban görcsölök , mint az állat. De ugyanúgy kell közben munkát végeznem, vagy amikor suliba jártam tesi órára bemennem.

Arról nem is beszélve, hogy a nőknek kell megőrizni jobban a fiatalságukat. Míg a férfiak még 40-60 éves korban is kellendőek. A nők meg akkor vonzóbbak, ha fiatalok. És sima a bőrük. Egyetlen egy olyan reklámot sem láttam eddigi életemben, ahol a férfiaknak reklámoztak volna ránctalanító krémeket.

2011. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A férfi szokott többet keresni. Általában a férfi vesz autót, ő kezd építkezni.
2011. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!