Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy vagy fiúnak...

Csak én érzem úgy vagy fiúnak lenni tényleg könnyebb?

Figyelt kérdés

Csaj létben a negatívumok: vérzés, terhesség és minden vele járója, adjon magára( csajnak ugye szépnek kell lennie, ha meg nem az sminkkeljek magát stb), több veszély fenyegeti a lányokat - megerőszakolás pl.

Ellenben pasiknál: fizeti a randit(legtöbbször, de ma már ez se teljesen igaz), egyértelmű jele van, ha épp testileg szerelembe vegyülne, senki nem nézi le, ha szőrös, kevésbé kell figyelnie a védekezésre, hisz úgy se az ő hasában nő egy élet.

És még mindig ott van az a tény, hogy a lányt útszélinek míg a pasinak "menőnek" nézik, ha sok partnere volt.


Cáfoljon meg valaki!


2011. jún. 8. 19:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Felháborodva olvastam a kérdésedet, és a kommenteket.

Neked eléggé torz erkölcsi értékrended lehet.

Az egész világ a feje tetejére van állva, és ez az erkölcsi mocsok ömlik mindenhonnan.

Mikor fogjátok már fel végre, hogy mindkét nemnek megvannak a maga feladatai, és nem szabad egymás helyébe lépni, mert akkor borul minden, felborul az élet minden területénaz egyensúly?

Szerintem ne azon agyaljatok, hogy jobb-e férfinak, vagy nőnek lenni, mert el kell fogadni, hogy x férfinak született, y meg nőnek született, ez Isten elrendelése, és ez ellen nincs mit tenni. Azon agyaljatok inkább, hogy hogyan lehetne rendbehozni azt a káoszt, amit a nemi szerepek felcserélése okozott.

A menstruációt én is baromira utálom, de ezen sem kéne agyalni, mert ez is Isten rendelése, a nők így lettek összerakva.

A nem kívánt terhesség ellen meg úgy lehet segíteni, hogy nem fekszel össze fűvel-fával, hanem megvárod az igazit, akinek csak a házasságban adod oda magad, és ha nagyon ragaszkodsz ahhoz, hogy ne legyen gyereked, akkor a pasi használjon óvszert, vagy alkalmazzátok az ún. természetes családtervezést.

Amikor arról hallok, hogy azt mondják nők, hogy ők bizony soha nem akarnak gyereket szülni, legszívesebben jól pofánvágnám őket.

Nem tudom, hogy milyen vallású vagy kérdező, de ha nem is vagy vallásos, gondolkodj el azon, hogy szeretnéd-e azt, hogy kipusztuljon/elkorcsosuljon az emberiség? Mert ha nem, akkor sürgősen fel kellene adni ezt a neoliberális, élj a mának, ne törődj senkivel, és semmivel élettstílust, és nemcsak neked, hanem rengeteg embernek ezt kéne tennie, és újra meg kéne tanulni úgy élni, hogy szabályok, tradíciók vannak, hogy a kétgyerekes anyuka ne tizenkét órát üljön a munkahelyén, hanem a család legyen neki az első, stb.

Igaza van az indiai haveromnak, aki mondta, hogy ez a kor a dekadencia kora, és ezt ott is érzik, pedig ott tényleg igazán őrzik a tradíciókat, csak ők ezt sztem át fogják tudni vészelni pontosan azért, mert fogal-körömmel ragaszkodnak az évezredes tradícióikhoz. Én megnézném, hogy mi lesz itt Európában száz év múlva, hát nem túl sok jót tudnék jósolni.

Húú, de mérges vagyok!! 2012-be azonban remélem, történik valami, előkerül majd egy ember a semmiből, aztán majd ő gatyába rántja majd itt a népet, mármint Európa, és Észak-Amerika lakosságát.

Van egy brazil haverom, azt mondta, ide sem jön többet, mert amititt látott, az szörnyű, pedig Brazíliában is vannak olyan emberek, akik nem éppen az erkölcsösség mintapéldányai.

Szóval, kössétek fel a gatyátokat, és csináljatok rendet a szívetekben, majd magatok körül, mert itt nagyon nagy bajok lesznek márhúsz-harminc év múlva!!

Üdv: egy nagyon vallásos csaj

2011. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

De legalább ennyi előnye van nőnek lenni:) Én a világért nem lennék pasi, akárki akármit mond, meg ahányoldalas esszét írnak róla. Élvezem a "nőlétem" minden percét, és nem hinném, hogy pasiként jobb lenne (esetleg annyiban, hogy többet keresnek). A vérzésen kívül szerintem egyik sem negatívum, amit felsoroltál (+ a megerőszakolásról: egyszer olvastam, hogy majdnem annyi pasit erőszakolnak meg, mint nőt). A terhesség az egyik legszebb dolog a világon, nem értem, ez miért lenne hátrány. Az meg hogy adjon magára? Ez nem negatívum, egy igazi nő élvezi, hogy ad magára, hogy csinos, nem muszájból teszi azt!

Ellenben egy pasi sokkal stresszesebb életet él, jobban fenyegeti őket az agyvérzés és a szívroham, többet dolgoznak, sok csaj elvárja a lakást-autót-luxuscikkeket, amiket persze a férfiaknak kell fizetni; aztán ha nem figyel a védekezésre és jön a gyerek, akkor az esetleges anyatigris a gatyáját is lehúzza róla gyerektartás címen.

2011. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevesbe komplikalt ferfinek lenni, de mit lehet tenni, ha egyszer nonek is lenni kell. En is szivesebben lennek ferfi, bar tudom, hogy nem lenne annyival konnyebb, mint kivulrol latjuk. A termeszet ilyen. Igaz sovany vigasz, de egy no tobbet meg tud elni (szules, terhesseg, nem mintha ezt barmelyik ferfi hianykent elne meg az eleteben).
2011. jún. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

Öcsém, szálljatok már le erről a témáról! Miért lenne könnyebb fiúnak/férfinak lenni? Mert ők nem piroskáznak? Az esetleges fájdalom enyhítésére vagy gyógyszer, "speciális" mozdulat, meg minden lóf*sz. Szerintem ennél szarabb, ha mindenki látja, hogy mikor vagy felizgulva.

Vagy mert nem tudnak szülni? Az neked negatívum? Gondolj már bele... meg amúgy sem lesz soha olyan szoros egy apa-gyerek kapcsolat mint egy anya-gyerek, tehát a gyerekeid valamilyen szinten jobban fognak szeretni téged.

A megerőszakolásosdi meg megintcsak egy baromság, mert fiúkat/férfiakat is gyakran erőszakolnak meg, én is hallottam már erről.

A szépítkezésről meg annyit, hogy a nők túlnyomó hányada élvezi, ha szép lehet, szóval nem a társadalom, hanem maguk miatt csinálják azt, amit.

Ja, és lehet anyázni meg lepontozni, én akkor is így gondolom. Mellesleg nőneműként pötyögtem le ezeket a sorokat.

2011. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Amikor arról hallok, hogy azt mondják nők, hogy ők bizony soha nem akarnak gyereket szülni, legszívesebben jól pofánvágnám őket. "


Miért vágnád pofán? Nem a középkorban élünk. Már mindenkinek szíve joga eldönteni mit szeretne, és nem a társadalmi elvárások után menni.

Én az ilyet vágnám pofán aki ilyen , hogy nem bírja felfogni, hogy nem mindenkinek az a lételeme, hogy gyereke legyen.

Mellesleg amit írtál, nem csak akkor eshet valaki teherbe véletlenül, mert fűvel fával összefekszik. Még párkapcsolatok között is előfordul, hogy kiszakad a gumi vagy tabletta mellett!(Mert igen ilyen is van) esik teherbe. Vagy esetleg a megszakításos módszert alkalmazzák, de az utóbbi nem is védekezés- de az ilyenek meg tudatlanok.

Az az indiai vagy brazil haverod meg elég sötét lehetett, vagy nem túl sok helyen, De ha belenéz a médiába(külföldiekben is ) akkor nemcsak M.o-ra mondhatja azt , hogy undorító, meg hogy fölcserélődtek a nemek. Szerinted mit ont belénk a média(?)És nemcsak a M.o-ra gondolok. Külföldön is találhatóak szép számmal. Neki szerintem valami másmiatt nem tetszett M.o. Nem emiatt. Csak lehet nem merte mondani. Velem eddig csak estefele fordultak elő olyan nem túl erkölcsös dolgok, amikre gondol a haverod. Nappal nincs bajom az emberekkel. Bár lehet városonként változó.

2011. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor fogjátok már fel végre, hogy mindkét nemnek megvannak a maga feladatai, és nem szabad egymás helyébe lépni, mert akkor borul minden, felborul az élet minden területénaz egyensúly? "


Ezt hol ki írta? Ezt soha nem írta itt ide ki senki. Nem tudom hol élsz. ITt csak az a kérdés, hogy miért rosszabb nőnek vagy miért jobb férfinak lenni. Nem akar senki sem nemet cserélni. Ezt csak te magyaráztad bele a szövegbe.

2011. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Amiért jobb a csajoknak: bármilyen cuccot felvehetnek anélkül, hogy más szexuális beállítottságúnak nevezzék.

Amiért rosszabb a csajoknak: előbb kíváncsiak a külsejükre, mint az eszükre, a lelkükre.


Amiért jobb a pasiknak: társaságban elengedhetik magukat, lehetnek lazábbak.

Amiért rosszabb a pasiknak: ha elérzékenyülnek, akkor megjegyzik, hogy "ez mennyire búza!"


20/L

2011. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
igazat adok a kérdezőnek. viszont sz*r lenne minden reggel "sátorban" ébredni :D De legalább kb minden fánál tudnék pisilni :DDD
2011. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!