Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Üldöznek ezen...

Mit csináljak? Üldöznek ezen az oldalon? Miért a legrosszabbat kell mindenben látni?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést, ami provokatív volt, főleg abban a témában, ahol hagyták, felajánlották, hogy vagy ott marad ( ahol mg érhet támadás, pedig nem a vita volt a cél, amit el is mondtam), vagy törlik.

Most meg válaszoltam egy kérdésre, és törölték a válaszomat. De arra a kérdésre amúgy se tudom ki fog tudni válaszolni, én legalább válazoltam és ötletet adtam. Csak talán támadásnak vették, ahogy fogalmaztam

De akkor legyen olyan, hogy felvehetem videóra, amit válaszolnék, és látják a hangsúlyt.

MErt ahogy észrevettem sokan direkt a legrosszabbat hámozzák ki mindenből. :/


2011. jún. 9. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ne legyél provokatív. Szerintem sokan szinte vadásszák az olyan kérdéseket, amit ki lehet cikizni, vagy lehet rajta vitatkozni. Észre vettem ,hogy a legtöbb válasz mindig az ilyen kérdésekre érkezik.
2011. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetro ***** válasza:
mi volt a kérdés?
2011. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

" De akkor legyen olyan, hogy felvehetem videóra, amit válaszolnék, és látják a hangsúlyt. "


nem kell ezt itt ennyire komolyan csinálni,lazítsál nyugodtan

2011. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg kulturáltan,érthetően fogalmazni,ha már nem jön ez magától nálad.Ez nem csak itt,de az élet más területein is hasznodra válik.Mielőtt elküldöd a válaszod,olvasd át egyszer-kétszer,nem félreérthető-e.
2011. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is törölték már néhány válaszomat,de nem lepődtem meg rajta,mert tudtam,hogy kötekedő és haszontalan volt.......:)
2011. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én csak viccelődök, nem kötekedek...

Ha kötekedtem volna, más szavakat hazsnáltam volna.

2011. jún. 9. 14:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Nehezebb eldönteni egy írott szövegről,hogy az illető viccel-e.Szerintem is olvasd át sokszor a válaszod,hogy nem lehet-e félreérthető, a témához kapcsolódik-e,hasznos-e.Nem hinném,hogy bárki üldözne az oldalon.
2011. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Kérdező egy humortalan fajta,úgy tapasztaltam.Ha írok valami kis poént a kérdésre,hááát,mintha legalábbis fizikai fájdalmat okozna.Ha nem is tud rajta nevetni,azért felháborodásra sem ad okot egy kis viccelődés.......
2011. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jhaa...hát lehet át kellene fogalmaznom előtte ötször, de nem tudom, mert hirtelen cselekszem, ösztönből :D

De lehet, hogy átnevezem magam, és a nevem az lesz, hogy "CSipkelődve humorizálok, ne sértődj meg, legyél laza, n ezen az oldalon akajd ki". És akkor tudják már előre, hogy mi van :D

2011. jún. 9. 14:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Talán igazad lehet 14:15, bár most azt hittem, hogy ez konrétan nekem szól, meg is lepődtem :D
2011. jún. 9. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!