Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mindenben a legrosszabbat látom!

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy van egy lány, akit nagyon szeretek, és már régóta barátok vagyunk, (jó barátok, keresztül mentünk már pár dolgon, ami másokat szétvitt...). tudja, hogy szerelmes vagyok belé, elfogadta, és ez csak javított a barátságon. De amióta úgy szeretem, minden mondatából kiforgatom, hogy mégse azt gondolja, meg mikor chatelünk (ami elég ritka, mert jobban szeretünk személyesen beszélni), és mondjuk a Facebookkal valami baj van, azt is annak tudom be, hogy megutált/megharagudott/gyűlöl/stb. Mit tehetnék, hogy végre elmúljon ez a bizalmatlanság? Mikor még csak barátként szerettem, nem volt ilyen. És hiába viselkedik úgy, mint bármelyik másik barátom, benne akkor is meglátom, hogy "biztos csak megjátssza, hogy jól érzi magát"...
2011. jún. 25. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elég szánalmasnak tűnik a helyzet így a leírásból. Tudja hogy szereted és elfogadta? Neked ez elég hogy lihegő kiskutya vagy? Nem akarsz többet? hívd el randizni, közöld hogy többet akarsz. Pont.
2011. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mivel Ő nem szerelmes belém, ezért nem is akarok többet, mint barátság. Csak azt nem akarom elveszteni, ami van. Így is van bőven elég közös dolgunk, nem kellenek ide randik.
2011. jún. 25. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát erre csak azt tudom mondani, hogy akkor nézd végig ahogy a többi srác karóba húzza, és esetleg ki is tárgyalja ezt veled :D:D Ha neked ez jön be :D
2011. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És esetleg valaki, aki tud is a kérdésre felelni? Bár ez a rajz nem is rossz...
2011. jún. 25. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy mikor még csak barátként tekintettél rá, nem voltál féltékeny. ez nem bizalmatlanság... neked az bizalmatlanság, nem bízol hirtelen benne ha nem ír vissza? elég furcsa. de minden ember más.. szerintem egyszerűen hanyagolni kellene a vele való kommunikációt, különben oltári nehéz lesz kiszeretned belőle. én az írásodból úgy vettem le, hogy ő csak barátként tekint rád. nos.. bármiféle impulzust ha küld felé.. mondjuk aztmondja aranyos vagy, vagy tudjam is én.. ezt rögtön félre értenéd. ami szintén nem tenne jót..
2011. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre egy értelmes válaszoló!
2011. jún. 25. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!