Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértesz e, hogy a Magyarok...

Egyetértesz e, hogy a Magyarok többsége rosszindulatú, kárörvendő, másokon nem segítő? Olyanok akik többségének csak a szája jár, mindenben kritizál, de tenni nem tesz semmit?

Figyelt kérdés
Van persze kivétel. Egyet értesz e? Ha igen akkor írsz példákat, hogy szerinted mire igazak?
2010. jan. 25. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Mindegyik teljesen igaz.Én azt tapasztaltam,h akinek nincs mire,az dicsekszik és elnyomja azt,aki igazán tehetséges,lenézi,lejáratja,csakh ő legyen a középpontban mert máshogy nem tudja magára felhívni a figyelmet.
2010. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos szerintem is így van:S

Rengeteg ilyen ismerősöm van és részben én is ilyen vagyok:S

2010. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Mivel a magyarok azon részéről tudok csak véleményt mondani, akiket ismerek, így én úgy látom, hogy akad köztük szép számmal olyan, aki segítőkész, a másikkal együtt örülni tudó, lelkes munkatárs, jó barát... az ismerőseim kb. 10 %-ára érvényes max. a kérdésben felvetett probléma...
2010. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Engem egy kanál vízben meg tudnának folytani a szomszédok,mert 2 autónk van,és minden évben megyünk nyaralni,belföldre.Ez szerintük luxus,szórjuk a pénzt,a rengeteg munkát nem látják mögötte.Irigyek,féltékenyek,pedig nem vagyunk gazdagok,és főként szerintem mindenkivel próbálunk rendesek lenni.Én már nagyon unom,hogy mindenhol csak mélabús,szomorú embereket látok.
2010. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem, azok a németek, akik ilyenek...itt meg legföljebb a svábok.
2010. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos így van. Valaki írta, hogy ő maga is ilyen. Be kell állnom a sorba, én is észre szoktam venni magamon ezt, de azért túlzásba nem viszem.

Mindenkinek saját maga az első, de ezért még nem kell átgázolni másokon.

Rengeteg a rosszindulatú ember, ők úgy működnek, hogy ha nekik rossz,akkor másnak is legyen az.

az, hogy másokon nem segít nem igaz, mert ha bemondja a tv, hogy Haitin mi a helyzet, akkor sokan nyúlnak a telefonért és küldik az sms-t és megnyugtatják a lelküket, hogy tettek valami jót. Mert ezt könnyebb megtenni, mint kimenni az utcára és egy szendvicset odanyomni a hajléktalan kezébe(mert a hajléktalan tehet arról h oda jutott-gondolják sokan).

Még hozzátenném, hogy rengeteg előítélet van mindennel szemben, és a gyereket is így nevelik, hogy utálni kell a cigányt,mert lop, utálni kell a tanárt, mert buta, stb stb.

Ezen kívül a média befolyása nagyobb, mint gondolnánk.

Mindenkinek a saját életét kellene irányítani, rendbe hozni, mert aki elégedett az életével, az nem azt lesi, hogy tehet keresztbe a másiknak.

2010. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Aha...hajléktalannak odanyújtani egy szendvicset.Az egyik rokonom egyszer, amikor egy hajléktalan kéregetett tőle, azzal , h nem evett már napok óta meg éhes blabla odanyújtott neki néhány kiflit meg még valamit, amit éppen vásárolt, erre a csöves pedig hozzávágta ezeke, és nagy k rvaanyázás közepette kijelentette, h neki PÉNZ kell, a kifliket meg dugja föl magának.Ennyit erről.
2010. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Sok ilyen van,de azért a többség nem ilyen,legalább is az én környezetemben.Viszont a magyarok többségére igaz az ,hogy hihetetlenül beképzeltek.

Ebben az országban farkastörvények vannak,"az erősebb kutya megy a járdán".

2010. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva, igen, sajnos egyet kell h értsek.
2010. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

13.24!

Ezt hívják általánosításnak, és le is írtam, hogy ez is mennyire jellemző a magyarokra:

egy hajléktalannal rossz tapasztalat-> tehát minden hajléktalan rossz ember, akinek csak piára kell a pénz

ennyit erről

2010. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!