Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem ebben a...

Mit kellene tennem ebben a helyzetben, ha egy barát így viselkedik?

Figyelt kérdés

Láttam egy barátságról szóló kérdést, gondoltam leírom az én szituációmat.

Van egy barátnőm(?), középiskola óta , azaz 18 éve. Évek óta külföldön él (10 éve). Sosem hívott magához, sosem invitált, de mindig azt állította, én vagyok a legjobb. Megszületett a kisgyermeke, mondtam Neki bármi van, segítség kell etc., szóljon. Nem szólt. Nem is lenne ezzel probléma, csak mindazok a barátai, akiket állítása és elmondása szerint nem kedvel, kritizálja őket- már ott vigyorognak a közös fotókon, fogva a babát. 2 hetet volt itthon 1,5 hónapja, egyszer sem hívott, de ígérte. Utcán futottam vele össze. A megkritizált barátnőkkel találkozott. (Szintén fénykép)

Teljes mértékben az jutott eszembe, hogy engem is ugyanúgy kritizál,megszól.

Végeredményben nem tudom eldönteni, hogy keressem-e még vagy sem. Áprilisban volt itt, azóta nem jelentkezett. Tudom, ez nem világrengető probléma, de 18 év alatt sok olyan történt, hogy úgy érzem,nem így kellene lepattintani az embert.


2011. jún. 9. 23:50
 1/2 napietus ***** válasza:
sajnos általában azok az emberek, akik Neked kibeszélnek másokat a hátuk mögött, Veled ugyanezt teszik. az ilyen nem is igazi barát.
2011. jún. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ezt a barátságot nem erőltetném a helyedben, mert ez már rég véget ért.
2011. jún. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!